Článek byl úspěšně přidán.

Revolution Home Grounded Mini Candle Gift Set

+ 27 Beauty Points
1 kus Číslo produktu: 1037103
549 Kč
Zboží je skladem.
Doprava zdarma od 699 Kč
Objednávky vytvořené do 15:00 budou odeslány ještě dnes. Očekávané datum doručení za 1 až 3 dny.
  • 1037103
Informace o produktu

Objevte svůj nový plamen s kolekcí Revolution Grounded. Tato sada svíček obsahuje 3 svíčky s jedinečnou vůní, od citrusových a květinových po dřevité a aromatické, které vytvoří dokonalou atmosféru vašeho domova. Malé svíčky s velkým vonným dopadem! Tato kolekce svíček, zabalená v nádobách z matného skla s krásnými detaily ze zlaté fólie, představuje svěží vůni do domácnosti. 

 

Doba hoření svíčky je až 16 hodin. 

 

Tato dokonalá sada tří svíček obsahuje: 

Vonná svíčka Revolution Rise And Shine - citrusová a květinová vůně s tóny bergamotu a tuberózy. Ideální pro svěží a lehký aromatický zážitek.

Vonná svíčka Revolution Spread Joy - aromatická a citrusová vůně s tóny zeleného čaje a citronu. Ideální pro jemný a čistý aromatický zážitek. 

Vonná svíčka Revolution State Of Mind - dřevitá a květinová vůně se santalovým dřevem a růží. Ideální pro hřejivý a kořeněný aromatický zážitek.

Návod k použití
Použití: Umísti svíčku na dobře větrané místo bezpečně vzdálené od jakýchkoli hořlavých materiálů a vybavení. Během hoření nenechávej svíčku bez dozoru. Až si užiješ krásnou vůni, sfoukni plamen.
Složení
STATE OF MIND - Contains: 1-(1,2,3,5,6,7,8,8a-octahydro-2,3,8,8-tetramethyl-2-naphthyl)ethan-1-one, Linalool, Eugenol, Octabenzone. SPREAD JOY - Contains: Linalool, d-Limonene, Linalyl acetate, Citral, Octabenzone, delta-Damascone, Isoeugenol. RISE AND SHINE - Contains: Linalool, Octabenzone, 4-(4-hydroxy-4-methylpentyl)cyclohex-3-ene-1-carbaldehyde.
Doporučit
Recenze (0)
DOUGLAS negarantuje, že recenze produktu nebo služby pochází přímo od spotřebitelů, kteří si produkt nebo službu zakoupili a použili (či využili).
Zákaznické ohodnocení pro "Grounded Mini Candle Gift Set"
Napsat hodnocení
Hodnocení bude aktivováno po ověření.
Prosím zadejte tyto znaky v následujícím textovém poli.

Pole označená * jsou povinné.Souhlasím, že jsem si přečetl prohlášení o ochraně osobních údajů a souhlasím s ním.