AŽ 20 % NA VŠE!

Doručení a platba

shipping

MOŽNOSTI DORUČENÍ

Vámi vybrané zboží je možné doručit dvěma způsoby:

  • osobní odběr - zdarma (ve všech prodejnách Douglas)
  • kurýr PPL / DPD - 99 Kč
delivery

DOBA DORUČENÍ

Objednané zboží Vám doručíme nejpozději do 3 pracovních dnů. V rámci ČR: Při odeslání objednávky do 15 hodin bude Vaše objednávka zpracována a předána přepravci ještě tentýž den. Objednávky doručujeme na území České republiky.

payment

PLATEBNÍ METODY

Vámi vybrané zboží můžete zaplatit čtyřmi způsoby:

  • na dobírku - 25 Kč
  • platební kartou předem (online přes internet) - Visa, MasterCard
  • Google pay

MOŽNOSTI DORUČENÍ

OSOBNÍ ODBĚR

Svou objednávku si můžete nechat doručit na kteroukoliv z prodejen Parfumerie Douglas a následně si ji vyzvednout po obdržení e-mailu. Objednávka na Vás bude čekat 7 dnů. Objednávku můžete platit pouze kartou online. V tomto případě není možné zvolit platbu na dobírku ani platit přímo na prodejně. Vyzvednutí na prodejnách je zdarma.

zdarma

DORUČENÍ KURÝREM

Pokud je pro Vás pohodlnější nechat si zboží doručit až domů, zvolte doručení kurýrem. Vybrat si můžete mezi společnostmi PPL a DPD. Při doručení společností PPL nebo DPD činí poštovné 99 Kč. Doprava zdarma nad 699 Kč.

99 Kč / doprava zdarma nad 699 Kč

MOŽNOSTI PLATBY

DOBÍRKA

Pokud si objednávku necháváte poslat kurýrem, můžete zvolit platbu na dobírku. Tato služba je zpoplatněna částkou 25 Kč.

25 Kč

ONLINE PLATBA KARTOU

Druhou možností je objednávku zaplatit dopředu pomocí online platby platební kartou Visa či MasterCard (ať už debetní či kreditní).

zdarma