OSLAVTE DEN ŽEN SE SLEVOU AŽ 25 % NA LANCÔME, SENSAI, CHLOÉ, STILA, BURBERRY A MNOHO DALŠÍCH

Compliance - vnitřní oznamovací systém

Vnitřní oznamovací systém u společnosti Parfumerie DOUGLAS, s.r.o.

 

Naše společnost Parfumerie DOUGLAS, s.r.o. na základě zákona č. 171/2023 Sb., o ochraně oznamovatelů (dále jen „Zákon o ochraně oznamovatelů“) zavedla s účinností od 1. srpna 2023 samostatný vnitřní oznamovací systém, který umožňuje při splnění zákonných podmínek zaměstnancům a dalším případným oznamovatelům podávat oznámení o možném protiprávním jednání u naší společnosti, o kterém se oznamovatel  dozvěděl v souvislosti s vykonávanou prací nebo jinou obdobnou činností pro společnost. 

 

Ke splnění všech povinností, které naší společnosti jako povinnému subjektu Zákon o ochraně oznamovatelů ukládá, jsme přijali příslušná interní opatření a vydali interní směrnici o vnitřním oznamovacím systému a ochraně oznamovatelů. 

 

V návaznosti na shora uvedené skutečnosti tímto na našich webových stránkách níže uveřejňujeme způsobem umožňujícím dálkový přístup povinné informace podle § 9 odst. 2 písm. b) Zákona o ochraně oznamovatelů, a to jako souhrnné:

 

Informace pro oznamovatele protiprávního jednání oznámeného prostřednictvím vnitřního oznamovacího systému společnosti Parfumerie DOUGLAS, s.r.o.

 

Současně s tím níže uveřejňujeme a dotčeným skupinám subjektů údajů takto poskytujeme povinné informace a poučení podle Obecného nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR): :

 

Informace o zpracování osobních údajů oznamovatelů, oznámením dotčených osob a dalších třetích osob v souvislosti s vedením vnitřního oznamovacího systému a ochranou oznamovatelů (whistleblowing) u společnosti Parfumerie DOUGLAS, s.r.o.