OBJEVTE BESTSELLERY ZA SKVĚLÉ CENY!

O společnosti Douglas

Parfumérie Douglas

Úspěch není náhoda! Parfumerie Douglas se vypracovala na pozici evropské jedničky díky kompetenci, kvalitě a přístupu k zákazníkům. Ve více než 1700 parfumeriích v tuzemsku i zahraničí se naši zaměstnanci starají o splnění Vašich přání.

DouglasHolding

Douglas Holding AG je největší maloobchodní skupinou v Evropě se specializací na životní styl. Jednotlivé dceřiné společnosti, ke kterým patří i Parfumerie Douglas, jsou silnými maloobchodními podniky, jež vévodí svým odvětvím a udávají trend. Vše důležité a zajímavé o skupině Douglas jsme pro Vás připravili na stránkách Douglas Holding.

Autorské právo

Veškeré zprávy, grafické prvky a design webových stránek douglas.cz slouží výhradně k osobní informaci našich zákazníků a lze je využívat pouze na vlastní riziko. Neneseme odpovědnost za funkčnost internetových stránek nebo jejich případnou nedostupnost. To platí také pro následné škody. Veškeré údaje uvedené na našich webových stránkách jsou podle § 2 odst. 2 a § 88 a násl. zákona č. 121/2000 Sb., autorského zákona ve znění pozdějších předpisů a  § 4 a § 87a a násl. německého autorského zákona chráněny autorskými právy.

Reprodukce, pořizování kopií a tisk webových stránek stejně jako jejich obsahu (zejména fotografií, grafických prvků a videí) jsou přípustné pouze za účelem provedení objednávky na webových stránkách douglas.cz. Jakékoliv další zpracování, pořizování kopií, šíření a/nebo veřejná reprodukce nad tento rámec přesahuje obvyklé užívání a představuje porušení autorského práva. Osoba, která takovým způsobem poruší autorské právo, bude na protiprávní jednání upozorněna a je nejen povinna od dalšího jednání upustit a nahradit vzniklou škodu, ale bude navíc podáno trestní oznámení. Obrazový materiál použitý na webových stránkách douglas.cz byl vytvořen společností Parfümerie Douglas GmbH nebo pro společnost Parfümerie Douglas GmbH, popř. byl poskytnut obchodními partnery. Na webových stránkách jsou dále použity obrazové materiály zejména od společností Shutterstock, thinkstock a fotolia, k nimž společnost Parfümerie Douglas GmbH  získala příslušné licence.

Ochranné známky / Trademarks

Název firmy, firemní logo, záhlaví stránek, navigační lišty, grafické prvky a ikony uživatelského rozhraní jsou zapsané ochranné známky nebo soukromé značky společnosti Parfümerie Douglas GmbH. Všechny ostatní ochranné známky, názvy výrobků a firem, popř. firemní loga uváděná na našich webových stránkách jsou výlučným vlastnictvím jejich příslušných vlastníků. Všechna práva jsou vyhrazena!