NEPROPÁSNĚTE AŽ 25% SLEVY NA DNY MARIANNE. K NÁKUPU NAVÍC ZÍSKÁTE KRÁSNÉ DÁRKY.

Zářivá pleť ve čtyřech krocích

ZÁŘIVÁ PLEŤ VE ČTYŘECH KROCÍCH


Stres, únava a znečištěné prostředí patří mezi faktory, které mají na svědomí nepohodu naší pleti včetně citlivosti, vzniku pupínků nebo třeba její vyprahlosti. To se samozřejmě podepisuje i na jejím mdlém vzhledu. Ale není potřeba propadat panice, zářivé pokožky můžete dosáhnout v pouhých čtyřech krocích.

957225

Důkladné čištění

Odlíčení je naprosto nezbytným základem péče o pleť, bez kterého se prostě neobejdete. Díky tomu, že pokožku zbavíte make-upu a nečistot, které jste nasbírali za celý den, jí ulehčíte a připravíte ji na další kroky. I s voděodolným make-upem a přípravky sluneční ochrany si poradí lehký čisticí olej Take The Day Off Cleansing Oil od Clinique. Po jeho použití je pleť nejev vyčištěná, ale také svěží a hedvábně jemná.

Oční krém

Tento krok bývá často opomíjený, přestože jeho vliv na zářivost pleti je neoddiskutovatelný. Pokožka očního okolí totiž patří mezi nejtenčí na našem těle a nenajdete v ní mazové žlázy, které by jí propůjčovaly pružnost, takže si speciální péči opravdu zaslouží. Zařazení očního krému do vaší kosmetické rutiny tedy pokud možno neodkládejte. Vyzkoušet můžete třeba oční gel Advanced Night Repair Eye Supercharged Gel Créme od Estée Lauder, který projasňuje tmavé kruhy, redukuje vrásky a jemné linky, pokožku hydratuje a minimalizuje další známky stárnutí. Díky svěží gelové textuře se snadno nanáší a vstřebává.

1026309
1065850_1

Nedoceněné sérum

Proč byste neměli zapomínat na pleťové sérum? Díky obsahu aktivních látek ve vyšší koncentraci umožňuje dokonalé vstřebání pleťového krému. Kromě toho pokožku povzbuzuje a ta je po jeho použití na pohled krásně svěží. Hned čtyři aktivní složky obsahuje sérum Hyaluronic Fix Extreme4 Concentrate 2% od NIP+FAB, které pleť hydratuje, zpevňuje, dodává jí pružnost a vyhlazuje jemné linky.

Pleťový krém

Ideální je, když máte denní a noční krém zvlášť. Každý z nich má totiž svou specifickou texturu a účinky. Denní krém je lehčí, hodí se pod make-up, pokožce zajišťuje celodenní výživu a hydrataci nebo ji díky SPF chrání před sluníčkem. Noční krémy neobsahují SPF, aby pleť na noc nezatížily, a jsou obecně hutnější a výživnější. Intenzivní péči a zářivou svěžest poskytuje denní krém Rosy Glow ze série Essential Delicate Rose od Douglas Essential s 96,5 % přírodních ingrediencí. Složení je obohacené o vzácnou vodu z damašského růžového květu, která pleti dodává vitalitu a hydrataci. Pokožka je zjemněná, revitalizovaná a krásně prozářená.

6880936jNYlhEAgjqby