V APLIKACI DOUGLAS NYNÍ ZÍSKÁTE SLEVU 20 % S KÓDEM "APPDAYS"!
Zavřít filtry
Filtrovat podle:
Tagy

Wellness time

wellness time

 

Podzim se blíží a s ním i sychravé počasí. Nenechte se jimi zaskočit! Jak na to? Vytvořte si vlastní (nejen) wellness rituály. Relaxujte a hýčkejte se v pohodlí svého domova s produkty řady Douglas Home Spa.

 
jared-rice-PibraWHb4h8-unsplash
 

Nedovedete si své ráno představit bez šálku vonící kávy? Nebo den bez pár přečtených stránek z knihy či bez vašeho oblíbeného seriálu? Nedivíme se, každý z nás má totiž své malé každodenní rituály, které mu usnadňují život a zlepšují náladu. A s přicházejícím podzimem, který je vnímaný jako depresivní část roku, se budou hodit víc než kdy dřív.

Zkuste mezi ně zařadit i wellness rituály, které vás povzbudí nejen na duši, ale i na těle. S tím vám pomůže řada Douglas Home Spa, která nabízí pět příjemných vůní, jež vám navodí tu správnou relaxační atmosféru – Harmony of Ayurveda, Joy of Light, Mystery of Hammam, Seathalasso a Spirit of Asia. Z produktů můžete sáhnout po kuličce do koupele, sprchovém gelu či pěně, tělovém peelingu, krému na ruce a dalších.

Odpočiňte si a načerpejte nové síly třeba díky voňavé koupeli, neberte sprchu jako povinnost, ale jako možnost si oddechnout. Dopřejte svému tělu jednou týdně peeling a péči zakončete výživným tělovým krémem. Nalakujte si nehty, zapalte si svíčku a čtěte si u ní knihu, udělejte si oblíbený čaj, zachumlejte se do deky a sledujte svůj oblíbený film. Možností, jak pečovat o tělo i duši, je nepřeberné množství, vyberte si tu svou! A podzim může začít.