OBJEVTE BESTSELLERY ZA SKVĚLÉ CENY!

Voňavé jaro: parfémové novinky

voňavé jaro: parfémové novinky

Nová sezóna si žádá nový parfém. Představujeme vám čtyři božské vůně, na které se můžete těšit právě teď! Inspirujte se.

832879

La Vie Est Belle Soleil Crista, Lancôme

Tato parfémová voda z dílny francouzské značky Lancôme je doslova ztělesněním štěstí. Jak to? Její vonná kompozice evokuje sluneční paprsky a ten pocit, kdy vás příjemně šimrají na obličeji. Při přičichnutí nejprve ucítíte osvěžující tóny mandarinky a pomerančového květu, které doplňuje vůně kosatce, jasmínu a madagaskarské vanilky s pačuli. Třešničkou na dortu je ikonický flakon La Vie Est Belle.

Ginza, Shiseido

Novinka Ginza Eau de parfum podtrhuje ženskost. Kombinuje květinové vůně s dřevitými tóny, a dosahuje tak dokonalé rovnováhy. Je intenzivní, ale přesto křehká. Je jemná i silná zároveň. Prostě taková, jaká zvládne být i žena. Tato parfémová voda pomůže své nositelce podpořit sebevědomí a objevit svou sílu.

898353
868109

Musc Noir For He, Narciso Rodriguez

Tato nová vůně je symbolem ženské smyslnosti. Tu reprezentuje tmavé pižmo, které doplňují kožené semišové akordy, bílý cedr, růže a jiskřivá švestka. Pokud toužíte po nezapomenutelném parfému, sáhněte po této luxusní novince, která je určená pro moderní ženy.

Born in Roma Yellow Dream Donna, Valentino

Jak už název napovídá, tato parfémová voda se zrodila v nádherném Římě. Přeneste se do jeho historických uliček díky osvěžující kombinaci italského citrónu, bílého pižma a esence turecké růže. Římské rysy nese i samotný flakon, který je inspirovaný architekturou slavného italského města.

899111Yuwtg547I5KcA