NEPROPÁSNĚTE AŽ 25% SLEVY NA DNY MARIANNE. K NÁKUPU NAVÍC ZÍSKÁTE KRÁSNÉ DÁRKY.

Viva Magenta, barva roku 2023

Viva Magenta, barva roku 2023

Světle červená s nádechem fialového, malinového až třešňového odstínu nebo také fuchsiová či karmínová – to je barva letošního roku, která nese energické jméno Viva Magenta a vzorníkové číslo 18-1750, střídá tak loňský fialový odstín Very Peri. Barvu roku již od roku 2000 vybírá společnost Pantone a udává tak barevný trend, kterým se bude ubírat následujících 12 měsíců svět designu, technologií a módy. Ani kosmetický průmysl se vlivu Viva Magenta nevyhne. Vybrali jsme tři produkty, které jsou touto optimistickou barvou inspirované.

1000647

Fierce Fairytale Artistry Palette, Morhpe x Nyane

Tato limitovaná edice paletky očních stínů je inspirovaná knihou pohádek Fierce Fairytales: Poems and Stories to Stir Your Soul. Najdete v ní 30 okouzlujících neutrálních i neokázalých zářivých barev ve 30 bohatě pigmentovaných matných a metalických odstínech. Vytvořte si s ní doslova pohádkový look.

Magenta Tanzanite, Giorgio Armani

Tato parfémová voda má barvu roku nejen ve svém názvu, ale je do ní zahalen i její flakon. Je inspirovaná barvami Afriky a představuje reinterpretaci tanzanitu do purpurové barvy. Vedle tónů kardamomu, zázvoru a bergamotu parfém obsahuje také hřejivou kombinaci tabákových listů a kávy. Ponořte se s Magenta Tanzanite do vůně divoké a nespoutané africké přírody.

452643
134878

Velvet Trap Lipstick, Jeffree Star Cosmetics

Několik odstínů fuchsiové barvy najdete také v portfoliu nových matných rtěnek Velvet Trap od Jeffree Star. Vaše rty zahalí do lehkého, sametově matného finiše. Díky bohaté pigmentaci kryjí již v první vrstvě. A bonus navíc? Voní po vanilkovém crème brûlée.