NEPROPÁSNĚTE AŽ 25% SLEVY NA DNY MARIANNE. K NÁKUPU NAVÍC ZÍSKÁTE KRÁSNÉ DÁRKY.

Valentýnské partnerské vůně

cq5dam-web-4096-4096-7

tipy na partnerské vůně

Toužíte po tom, aby vaše vůně ladila s vůní vašeho přítele či přítelkyně? Pak by vaší pozornosti neměly uniknout komplementární partnerské parfémy. Svátek svatého Valentýna je ideální příležitostí, kdy je vyzkoušet. Inspirujte se našimi tipy.

cq5dam-web-4096-4096-6

VALENTINO

Párové parfémy najdete například v portfoliu značky Valentino, konkrétně se jedná o parfémovou vodu Born in Roma Donna a toaletní vodu Born in Roma Uomo. Zatímco dámská vůně je květinově-orientální a obsahuje tři druhy jasmínu a vanilky, pánská je více kořeněná, svěží a najdete v ní tóny zázvoru či vetiveru. Oba parfémy jsou zahalené v krásném flakonu inspirovaném římskou architekturou a posetém hroty typickými pro značku Valentino.

ZADIG & VOLTAIRE 

Značka Zadig & Voltaire sází na sílu protikladů, jež se přitahují, na mužský a ženský princip, na dokonalou rovnováhu černé a bílé. Parfémová voda This is Her patří mezi ty orientální, s květinově dřevitým nádechem s obsahem santalového dřeva. Bez něj se ostatně snad žádný parfém z dílny Zadig & Voltaire neobjede. To platí i pro pánskou toaletní vodu This is Him, která v sobě navíc snoubí tóny vanilky a pryskyřice.

cq5dam-web-4096-4096-4zucJD3QOYWlUz
cq5dam-web-4096-4096-2175jKAzf8yIxC

ABERCROMBIE & FITCH

A do třetice všeho dobrého smyslné vůně Authentic americké módní značky Abercrombie & Fitch. Dámská parfémová voda je typická svými šťavnatými ovocnými tóny hrušky, nektarinky či mandarinky v osvěžující kombinaci se santalovým a cedrovým dřevem a květy magnólie. V pánské toaletní vodě se snoubí vůně grapefruitu a bergamotu s tóny semiše, šalvěje či levandule.