NEPROPÁSNĚTE AŽ 25% SLEVY NA DNY MARIANNE. K NÁKUPU NAVÍC ZÍSKÁTE KRÁSNÉ DÁRKY.

Úprava obočí pro rok 2023

Úprava obočí pro rok 2023


Jakým způsobem a jak často si upravujete obočí? Že mu nevěnujete moc pozornosti? To byste ale rozhodně měli! Je to právě obočí, které výrazně ovlivňuje vzhled vašeho obličeje a tím i celý váš look. Jak na to? Existuje spousta možností, jak si pohrát s jeho úpravou, nechte se inspirovat výběrem trendů pro letošní rok.

ahmad-ebadi-LgLzE5o93JU-unsplash

Laminace

Jedná se v podstatě o trvalou úpravu obočí, díky které bude působit velkým a nadýchaným dojmem, a zároveň pomůže zakrýt řídkou oblast nebo třeba lehce korigovat výsledný tvar. Pokud si chcete tento vzhled vyzkoušet, doporučujeme spíš zajít si do kosmetického salonu. Krátkodobého efektu laminace můžete docílit i doma pomocí transparentního gelu 24h Brow Control z kolekce Douglas. Na chloupky naneste gel a poté je vykartáčujte požadovaným směrem.

Přírodní obočí

Přirozenost nikdy nevyjde z módy, přesně jako široké obočí v přirozených tónech. Neznamená to ovšem, že si ho nebudete upravovat. Naopak, chce to precizní práci s pinzetou a následnou úpravu pomocí tužky na obočí. S tvarem vám pomůže šikmá pinzeta Kellermann Angeled Tweezers FU3437. Pro finální výsledek sáhněte po tužce na obočí 3 Refills Set AllInOne Brow Pencil s pudrovo-krémovou texturou. Je voděodolná a díky zkosenému tvaru tuhy obočí snadno vytvarujete.

pexels-cottonbro-studio-4154196

Odbarvené obočí

Uznáváme, že tenhle trend je hlavně pro odvážné, ale podle odborníků odbarvené obočí může zvýraznit jiné rysy obličeje. Nebojte, abyste si tento futuristický look vyzkoušeli, nemusíte obočí hned odbarvovat. Zkuste to nejdřív s obyčejným korektorem nebo make-upem. Naneste ho na chloupky a ty poté zafixujte transparentním gelem. Doporučujeme použít Instant Full Cover Concealer od Bobbi Brown, protože je plně krycí, voděodolný a vydrží až 12 hodin.

Pestrobarevné obočí

Růžové, modré nebo snad třpytivé obočí? A proč ne, přizpůsobte ho své aktuální náladě a rozzařte sobě i ostatním šedivé dny. Jak na to? Zkombinujte průhledný gel na obočí s očním stínem, který má hodně pigmentu. Třeba s některým z 9 stínu z palety očních stínů Mini-Breaker od Jeffree Star Cosmetic. Mají krémovou pudrovou strukturou a jsou opravdu vysoce pigmentované. A pak už stačí jen zafixovat průhledným gelem na obočí.