NEPROPÁSNĚTE AŽ 25% SLEVY NA DNY MARIANNE. K NÁKUPU NAVÍC ZÍSKÁTE KRÁSNÉ DÁRKY.

Trendy nehty pro rok 2023

cq5dam-web-4096-4096-2

TRENDY NEHTY PRO ROK 2023

cq5dam-web-4096-4096-1

GLAZED DONUT

Nehty, které se třpytí jako ještě ne zcela zaschlá poleva z lahodné koblihy: toto transparentní vrstvené lakování je v současnosti jedním z nejpopulárnějších looků na červeném koberci. Jak na to? Jednoduše! Na bílý lak, například odstín Funny Bunny od OPI, naneste perleťově bílý lak – nás zaujal Kyoto Pearl od OPI. Pak přichází na řadu průhledný svrchní lak, ideálním pomocníkem je rychleschnoucí top coat od Douglas, a pomocí třpytivého pudru na nehty dodejte lakování okouzlující zářivý finiš.

JELLY NAILS

Vyznáváte v lakování nehtů spíš decentní styl, ale přesto do něj chcete vpustit trochu barvy? Pak musíte vyzkoušet tzv. želé nehty. Trik spočívá v tom, že v lahvičce smícháte bezbarvý a barevný lak na nehty, čímž vznikne pastelově lesklý želé vzhled. Nehty si jím můžete nalakovat úplně celé, nebo jen potřít konečky – obojí má něco do sebe. Zkuste zkombinovat například korálový odstín Cute As A Button od Essie a transparentní top coat s gelovým efektem z kolekce Douglas.

cq5dam-web-4096-4096
cq5dam-web-4096-4096-3

BAREVNÉ SPIRÁLY

Pokud máte rádi barevné nehty, ale ne nutně křiklavě výrazné, je pro vás tenhle trend ideální. Vířivé barevné linky nakreslené na světlém podkladu k vašim rukám rozhodně přitáhnou pozornost. Tento styl je navíc super univerzální, protože vám umožní kreativně se vyřádit jak počtem barev, tak i tvarem spirál. Co k tomu budete potřebovat? Začněte průhledným lakem a pak si vyberte dvě pastelové barvy. Nám se zalíbil odstín fialkový Orchid Flower z kolekce Douglas a k němu do páru lososový Flying Solo od Essie. Pro snazší nanášení a precizní vykreslení tvarů doporučujeme použít speciální tenký štěteček.

GRAFICKÁ FRANCIE

Grafické linky jsou podobné klasickému francouzskému lakování, ale s dvojitým obloukem. U tohoto stylu je nutné přidat další tenkou linku pod špičku nehtu za použití tenkého štětečku. Dosáhnete tak modernějšího looku, aniž by vypadal příliš bláznivě. Je ideální pro mandlový tvar nehtů. Navíc se nemusíte omezovat jen na odstíny bílé, klidně můžete popustit uzdu své barevné fantazii. Jako podklad použijte profesionální bělící lak na nehty pro francouzskou manikúru od značky Artdeco. Jedná se o polotransparentní lak, který sjednotí barvu nehtů, dodává jim potřebné živiny a rychle schne.

cq5dam-web-4096-4096-4