NEPROPÁSNĚTE AŽ 25% SLEVY NA DNY MARIANNE. K NÁKUPU NAVÍC ZÍSKÁTE KRÁSNÉ DÁRKY.

Tak trochu jiný Valentýn

Tak trochu jiný Valentýn


Děsí vás datum 14. února, protože ho letos nemáte s kým strávit? Nenechte se strhnout svým okolím, všudypřítomnými srdíčky či neúnavnou reklamou a oslavte tento den sama se sebou. Přinášíme vám pár nápadů, jak si užít svátek svatého Valentýna, i když jste zrovna singl.

michael-fenton-0ZQ8vojHNuc-unsplash

Je velmi pravděpodobné, že právě v tento den budete v restauracích, kinech a na dalších podobných akcích pozorovat zvýšenou koncentrací párů. Proto, pokud nedisponujete extra silnými nervy, bude lepší se podobným místům vyhnout. Ostatně vynikající večeři si můžete vychutnat i v pohodlí domova. A nemusíte ji vařit. Nebo můžete, třeba pro kamarádky, které jsou na tom stejně jako vy. Ostatně svolat nezadané přátele a užít si s nimi příjemný večer například u deskových her nebo sledování filmů, je skvělý nápad.

Nebo si dopřejte čas sama pro sebe a nechte se opečovávat. Zajděte si na masáž, kosmetiku nebo třeba na nehty. Nechce se vám mezi lidi? Nevadí, odpočinkovou náladu si snadno navodíte i doma. Bude vám k tomu stačit vonná svíčka a relaxační koupel. Nebo si uvařte horký čaj, zachumlejte se do deky a začtěte se do knihy, kterou už dlouho odkládáte. Pokud se chcete bát, dejte šanci české novince Šepot z lesa.

Toužíte po troše kultury? Zaskočte po práci do Veletržního paláce na výstavu 1956⁠–⁠1989: Architektura všem. Nebo si nechte přivézt divadlo až k vám domů díky službě Brejlando. Prostřednictvím virtuální reality se přenesete na jeviště pražských divadel podle vašeho vkusu. My doporučujeme komedii Pusťte Donnu k maturitě!, která vás nostalgicky vrátí do divokých českých devadesátek.