V APLIKACI DOUGLAS NYNÍ ZÍSKÁTE SLEVU 20 % S KÓDEM "APPDAYS"!
Zavřít filtry
Filtrovat podle:
Tagy

Světový den komplimentů

SVĚTOVÝ DEN KOMPLIMENTŮ

Jak často skládáte svým blízkým komplimenty? Nemůžete si vzpomenout? Zkuste to napravit a alespoň jednou denně někoho pochvalte.A kdy jindy začít než na Světový den komplimentů? Slova samozřejmě potěší, ale svůj obdiv můžete vyjádřit i dárkem. Třeba tím kosmetickým. Připravili jsme pro vás inspiraci, díky které vykouzlíte úsměv na tváři lidem, kteří jsou pro vás důležití.

Ocassion-compliment-day-2023-header-world-compliment-day-202306-Original-File

519244

"MILUJI TVŮJ ÚSMĚV"

Není nic krásnějšího než úsměv, který vychází přímo od srdce. Přidejte vhodnou rtěnku a dodejte mu dokonalý rámec. Luxusní volbou je ikonická rtěnka Rouge Pur Couture od značky Yves Saint Laurent, která rtům kromě vysoce pigmentované barvy poskytne také hydrataci a hedvábný pocit.


"KRÁSNĚ VONÍŠ!"

Také máte některé vůně spojené s konkrétním místem nebo ještě častěji s člověkem? Potěšte ženu ve svém okolí smyslnou parfémovou vodou Paradoxe od Prada a vytvořte tak nové, nezaměnitelné vonné spojení. Přirozeně výrazný květinový aspekt je oživený svěžestí pomerančového květu a ve zjevném kontrastu s akordy ambrofixu a serenolidu, které vytváří intimní a zároveň výraznou vůni.

1027978qrTmvkyHedkmF

930590

"TVOJE PLEŤ KRÁSNĚ ZÁŘÍ!"

Krásná pleť s přirozeným leskem je neodolatelná. A jen ta správná péče zajistí, že taková zůstane co nejdéle. Potřebnou hydrataci a podporu tvorby přírodního kolagenu pokožce dodá krém proti stárnutí Wrinkle Repair Cream od Sensai. Pleť bude díky němu hladší a pevnější. A komplimenty se budou jen hrnout.