OBJEVTE BESTSELLERY ZA SKVĚLÉ CENY!

Šest kosmetických trendů pro rok 2023

Šest kosmetických trendů pro rok 2023


Sledovat koloběh trendů může být složité, zejména v oblasti krásy. Budou letos in sedmdesátkové vlny, osmdesátkové barevné elektro nebo snad chladný chrom milénia? Všechno je správně. Hlavní beauty trendy pro rok 2023 totiž zahrnují minulá i současná desetiletí a nabízejí něco pro každého, ať už je váš vkus jakýkoliv. Na rozdíl od péče o pleť platí napříč kategoriemi líčení, vlasů, nehtů a vůní jediný hlavní směr: maximalismus.

aurore-birds-X9ZqFw5DtfU-unsplash

Vamp rtěnka

Svezte se na vlně seriálu Wednesday a inspirujte se líčením hlavní hrdinky, jejímuž looku dominují velmi výrazné a temné rty. Tmavě fialové, vínové, švestkové a rudé odstíny dodají vašim rtům nebezpečnější a okouzlující nádech.

Síla matu

Svěží a zářivá pleť bude in vždycky. Ale pro ozvláštněný a dramatický vzhled, který aktuálně dominuje na červených kobercích, přehlídkových molech i na TikToku, je skvělou volbou matný podklad. Ale pozor: matný neznamená suchý. Nový mat příliš suchý ani krycí, je svěží a sametový.

Pop artové nehty

Je libo jednoduché geometrické tvary nebo snad barevné lakování s černobílými prvky? V roce 2023 žádný problém, popartové manýry budou prostě in.

good-faces-SFCdN8Z9sBA-unsplash

Trendy zrz

Zrzavé vlasy jsou trendy, zase. Pokud nepatříte mezi šťastlivce, kteří se touto barvou pyšní přirozeně a mohou ji zdůraznit výraznějším tónem, zvolte spíš měděno-zlatý odstín. Váš kadeřník nebo kadeřnice vám určitě poradí a namíchá tón přímo pro vás. Navíc tento trendy slušivý odstín můžete pohodlně udržovat i v domácím prostředí pomocí kondicionérů nebo lesků.

Rty jako ze sci-fi

A ještě jednou rty v hlavní roli. Dodejte jim futuristický nádech díky mrazivému metalickému povrchu. Pokud si tímto trendem nejste zcela jistí, vyzkoušejte ho v méně výrazné formě lesku na rty. Ideálními barvami jsou chladné tóny jako je stříbrná a modrá.

Genderová neutralita

Odborníci se shodují na tom, že zejména v oblasti parfémů se bude stále více značek orientovat na genderově neutrální produkty i marketing. Příkladem může být například Byredo, které je populární díky svým plně unisex kolekcím.