OBJEVTE BESTSELLERY ZA SKVĚLÉ CENY!

NOVINKA BLACK OPIUM LE PARFUM OD YVES SAINT LAURENT

STÁLE HORKÁ BLACK OPIUM LE PARFUM OD YVES SAINT LAURENT 

YSL_Black_Opium_DGL_banner_1308x400px_CZ_SK-1

Ať jsou naše noci krásnější než naše dny… #TheNightIsOurs

Staňte se nespoutanou, sexy, rockově „chic“ ženou v ikonickém stylu BLACK OPIUM, kterou autenticky ztělesňuje dlouholetá ambasadorka YSL Beauty, Zoë Kravitz. Nebojte se být jiná, svá a odvážná. Razit si vlastní cestu za novým dobrodružstvím v záři nočních reflektorů. Sáhněte po nové vysoce intenzivní vůni BLACK OPIUM LE PARFUM, která doplňuje nejprodávanější oslnivou řadu spojující charakteristické kávové a květinové tóny s paletou vzrušujících a nespoutaných akordů. V čem je poslední novinka LE PARFUM výjimečná?

OKUSTE SÍLU KVARTETA SVŮDNÝCH VANILEK 

AeMsqmOBK559b9
BOJKwHKLH1xQLx
C

Uhodli byste nejžádanější tón v parfumérství? Právě s vanilkou si ve svém srdci vyhrává nová LE PARFUM přímo mistrovsky. Pocítíte totální záplavu díky mixu radikálního kvarteta akordů černé vanilky. Čtyři různé, vzájemně se doplňující, vlastnosti lahodného vanilkového lusku ve směsi vytvořené na míru pro YSL tak vytvářejí výjimečný charakter LE PARFUM, díky kterému se promění den na noc. Vanilku na závěr krásně kontrastuje zářivá zelená mandarinka i dřevitě kořenitá až orientální pačuli.  

OBJEVTE JEŠTĚ IKONIČTĚJŠÍ ČERNÝ FLAKON 

Nový design BLACK OPIUM LE PARFUM na noc obléká vůni do večerních šatů, které jsou stejně lesklé jako černé vinylové šaty Yves Saint Laurent. Nápadným kontrastem je třpyt kolem kulatého průřezu. Ten připomíná blikající světla velkoměsta viděná z noční oblohy – oslnivé blesky fotoaparátů z nové kampaně BLACK OPIUM, která zachycuje, jak se pozemská města za soumraku rozsvěcují… Staňte se v momentě nevázanou hrdinkou noci i Vy! 

OSVOJTE SI OSLNIVÝ VEČERNÍ MAKE-UP PRO KAŽDOU BOHYNI 

Přivoňte si k nové LE PARFUM a okamžitě vás ovládne nekontrolovatelná chuť k experimentování, a to i v oblasti líčení. Přinášíme vám jedinečný návod na nekompromisní luxusní look inspirovaný samotnou Zoë. Nejlepší základ pro nespoutanou noc poskytuje ALL HOURS FOUNDATION s vysokým krytím. V dalším kroku rozjasněte kontury obličeje a zažeňte známky únavy s nejoblíbenějším TOUCHE ÉCLAT rozjasňovačem. Radikalizujte barvu rtů s vysoce pigmentovanou, dlouhotrvající rtěnkou ROUGE PUR COUTURE THE BOLD v neodolatelné červené barvě č.1 Le Rouge. A pro maximální zvýraznění pohledu očí zvolte nenapodobitelnou trojici od YSL: ikonická objemová řasenka LASH CLASH, voděodolná černá tužka na oči CRUSH LINER Black a MONO EYESHADOW č.28 v záhadném šedo-černém provedení. A noc bude patřit jedině Vám...! .         

YSL1
YSL2
YSL3
YSL4
YSL5
XSL6