OBJEVTE BESTSELLERY ZA SKVĚLÉ CENY!

Noční péče o pleť

noční péče o pleť

Séra, opalovací krémy, primery, masky... Produktů pro denní péči o pleť je k dispozici nepřeberné množství. Ale jak o ni pečujete v noci, která je ideální pro regeneraci? Poradíme vám, jak své pokožce dopřát během spánku to nejlepší, aby byla hned po probuzení krásně svěží, projasněná a pružná.

Skincare-product-beauty-sleep-cloud-heaven-moon-night-1-unlimited-Web-Rendition

Advanced Génifique renovace, Lancôme

Toto ikonické pleťové sérum dodává pokožce esenciální látky důležité pro posílení kožní mikroflóry. Již po sedmi dnech používání poznáte rozdíl – pleť bude zářivější a na pohled mladší. Sérum ji pomáhá vyhlazovat a podporuje její účinnější a rychlejší regeneraci.  Zároveň ji chrání proti nepříznivým účinkům vnějších vlivů. Sérum je vhodné pro všechny typy pleti.

Advanced Night Micro Cleansing Foam, Estée Lauder

Make-up pohodlně odstraníte pomocí této čisticí pěny, která pokožku do hloubky čistí a zároveň ji zvlhčuje a chrání proti znečištění. Používejte každý večer, vmasírujte do vlhké pleti, kde se promění na měkkou pěnu. Je vhodná pro všechny typy pleti včetně té citlivé. Zanechává ji krásně hebkou a svěží.

Skincare-product-beauty-sleep-cloud-heaven-moon-night-2-unlimited-Web-Rendition

Benefiance Overnight Wrinkle Resisting Cream, Shiseido

S tímto nočním krémem budete úspěšně bojovat s viditelnými známkami stárnutí pokožky vzniklými nedostatkem spánku. Pleť hydratuje, zlepšuje její noční regenerační sílu a pomáhá vyhladit viditelné linky. Používejte každý večer jako poslední krok vaší kosmetické rutiny.