NEPROPÁSNĚTE AŽ 25% SLEVY NA DNY MARIANNE. K NÁKUPU NAVÍC ZÍSKÁTE KRÁSNÉ DÁRKY.

New Year New Me 2023

new year new me

Rok 2023 je tady a s ním přichází i ideální čas na změny a plánování. Dáváte si novoroční předsevzetí? A máte už ta letošní? Ať už chcete začít pít více vody, zlepši péči o pleť nebo si na sebe udělat více času, je období začátku roku je skvělou příležitostí, jak své kosmetické záměry uvést do praxe. Vybrali jsme pro vás pár pomocníků, se kterými to bude hračka.

New-Year-2023-POP-240907-New-Years-Day-900x500-buyout-052024-1-Web-Rendition
303677

Zářící pokožka

Kvalitní péče o pleť je ideálním nastartováním nového dne, abyste vypadali odpočatě, nebo pro zklidnění před spaním. Pro ještě větší zářivost pokožky zařaďte do své rutiny osvěžující sérum, například Glow Power Serum od Dermacosmetics s obsahem vitaminu C. Pleť dlouhodobě a intenzivně hydratuje, sjednocuje její tón a bojuje s oxidačním stresem, který má na svědomí projevy stárnutí.

228798-17iQ2nTmt2GJ7u

Udržitelný tip

Chcete také přispět k záchraně planety a podpořit udržitelný přístup k životu? Vyměňte jednorázové odličovací tamponky za ty znovupoužitelné, pratelné. Sadu dvou velkých odličovacích puffů v růžovém provedené obsahuje balení Makeup Remover Puffs od české značky NOT SO FUNNY ANNY. Stačí je namočit v teplé vodě, odlíčit, jemně umýt mýdlem a opláchnout a jsou připravené k dalšímu použití.

962712w7IZpQSlVECmW

Svěžest nade vše

Často nevíte, kde vám hlava stojí, a zapomínáte proto na dodržování pitného režimu? Zkuste to napravit díky stylové lahvi na vodu na cesty. Nápoj budete mít vždy po ruce, ať se vydáte kdekoli, a zároveň tak ochráníte životní prostředí, protože se obejdete bez jednorázových lahví. Zkuste třeba skleněnou Rose Quartz Bottle Rose Gold od Crystallove, která v sobě ukrývá růžový křemen, jenž má podle nekonvenční medicíny blahodárný účinek na pleť.

1031329_1

Čas na sebe

Abyste byli v novém roce pozitivní, je důležité umět si udělat pauzu a odpočívat. S vonnými svíčkami a pokojovými vůněmi si svou chvilku klidu můžete vytvořit i v pohodlní domova. Skvělou atmosféru vám pomohou navodit nezapalovatelné vonné tyčinky Savage Garden Fragrance od Rituals umístěné v designovém difuzéru. Tato vůně inspirovaná zelenými tóny Vetiveru vás nadchne svou šťavnatostí a aromatem zklidňující šalvěje.