NEPROPÁSNĚTE AŽ 25% SLEVY NA DNY MARIANNE. K NÁKUPU NAVÍC ZÍSKÁTE KRÁSNÉ DÁRKY.

MEZINÁRODNÍ DEN ŠTĚSTÍ

Occasion-day-of-happiness-2023-Multi-1328x664-092025-Original-File

MEZINÁRODNÍ DEN ŠTĚSTÍ

159844

ŠŤASTNÝ ÚSMĚV

S radostí a štěstím máme spojený úsměv. Zdůrazněte ho díky balzámu na rty L-Balm od značky Morphe. Díky obsahu cenných složek, jako je například bambucké máslo nebo avokádový olej, rty vyživuje a pečuje o ně. Dodá jim jemný barevný nádech a pocit svěžesti.


583362-1

ŠŤASTNÁ NÁLADA

Skvělou náladu vám bezpochyby navodí již pohled na roztomilý flakon toaletní vody Daisy Eau So Fresh od Marca Jacobse. A co teprve její svěží, radostná jarní vůně, která evokuje procházku rozkvetlou zahradou. V této toaletce najdete ovocné, kořenité i květinové tóny, které dohromady tvoří nádhernou vyrovnanou vůni pro veselejší den.


1077890

ŠŤASTNÁ PLEŤ

Co nejvíc potěší jakoukoliv pleť? Přece pořádná dávka hydratace. Tu jí dodá například rozjasňující pleťový krém Even Better CLinical Brightening Moisturizer od Clinique. Lehký krém viditelně sjednocuje tón pleti, zjemňuje ji, zklidňuje, zmírňuje začervenání a vyhlazuje její texturu.

1049486

ŠŤASTNÉ VLASY

Věděli jste, že za lámavostí vlasů mohou stát kovy, které se v nich při mytí usazují? Stejně tak mají na svědomí nejisté výsledky v případě barvení. Dobrou zprávou ale je, že existuje řada vlasové kosmetiky, která s usazenými kovy úspěšně bojuje. Ideálním pomocníkem je vlasový olej Metal Detox Antideposit Protector, který snižuje lámavost vlasů, posiluje je a chrání proti krepatění.