V APLIKACI DOUGLAS NYNÍ ZÍSKÁTE SLEVU 20 % S KÓDEM "APPDAYS"!
Zavřít filtry
Filtrovat podle:
Tagy

MDŽ - kosmetické značky založené ženami

MDŽ – kosmetické značky založené ženami


Kdy jindy oslavit ženy – zakladatelky kosmetických značek než právě dnes, na Mezinárodní den žen? Představujeme vám čtyři úžasné ženy, které se kromě své původní profese rozhodly proniknout i do světa krásy a založily úspěšné kosmetické značky. Seznamte se.

cq5dam-web-4096-4096ccufROi06Nwko

KORA ORGANICS, Miranda Kerr

Australská topmodelka založila svou značku pečující kosmetiky již v roce 2009. Od té doby v Kora Organics pracují s myšlenou, že krása pleti se skrývá v jejím zdraví, a proto je potřeba o ni správně pečovat. Všechny jejich produkty jsou vysoce koncentrované a aktivní, přinášejí viditelné výsledky, obnovují pleť do optimálního zdraví a jsou vyrobené výhradně z certifikovaných organických a přírodních ingrediencí.

KYLIE SKIN & KYLIE COSMETICS, Kylie Jenner

Slavná modelka a podnikatelka představila světu již dvě své značky – pečující a dekorativní kosmetiky. Zakládá si na tom, že všechny produkty jsou veganské, bezlepkové, dermatologicky testované a cruelty-free. Obsahují jen to nejlepší pro pokožku, jíž poskytnou perfektní a dlouhotrvající výsledek. Sama Kylie svou kosmetiku používá a ráda se se svými fanoušky a fanynkami dělí o svůj osobní rituál péče o pleť.

cq5dam-web-4096-4096-29i5dnjmh8Iiga
cq5dam-web-4096-4096-17

HONEST BEAUTY, Jessica Alba

Za touto značkou produktů pečující i dekorativní kosmetiky, která se řídí konceptem Clean Beauty, stojí populární herečka Jessica Alba. V Honest Beauty používají pouze čisté ingredience, jež musí splňovat vysoké nároky na zdraví spotřebitelů i na šetrnost k životnímu prostředí a jsou botanického původu. Značka vyznává cruelty-free přístup – produkty nejsou testované na zvířatech – a veganský či udržitelný životní styl.