V APLIKACI DOUGLAS NYNÍ ZÍSKÁTE SLEVU 20 % S KÓDEM "APPDAYS"!
Zavřít filtry
Filtrovat podle:
Tagy

Maria Nila: kosmetika šetrná k vlasům i přírodě

maria nila: kosmetika šetrná k vlasům i přírodě

 

Příběh této švédské vlasové kosmetiky se píše již víc než 100 let. Přesto stále platí původní filozofie stavící na ohleduplnosti k životnímu prostředí a vysoké kvalitě surovin i výrobků. Seznamte se se značkou Maria Nila.

 
george-bohunicky-qJKT2rMU0VU-unsplash
 

Výroby od A do Z probíhá ve Švédsku, konkrétně v Helsingborgu. Vývojáři zde pracují pouze s nejkvalitnějšími a přírodními ingrediencemi. Všechny produkty Maria Nila jsou 100% veganské a šetrné k životnímu prostřední. V nabídce najdete širokou škálu produktů od barevných masek přes šampony až po pomocníky pro bezchybný styling.

Tím asi nejznámějším produktem z portfolia Maria Nila jsou zmíněné barevné masky. Jsou nejen pečující, ale zároveň pomáhají posílit barvu vlasů – osvěžit ji nebo dokonce dočasně změnit. Vybírat můžete z pestré palety barev včetně pastelové růžové nebo broskvové.

 
318196AVJEgmrkmgxKs
 

V oblasti vlasové péče nabízí 4 řady podle potřeb vlasů. Sheer Silver neutralizuje žluté odstíny ve vlasech a ocení ho především blondýnky. Řada Structure Repair je určená pro poškozené, suché a chemicky ošetřené vlasy, které hydratuje a posiluje. Produkty Luminous Colour jsou vhodné pro barvené vlasy, jimž poskytnou lesk, ochranu barvy a pomáhají posílit vlasovou strukturu. Pro jemné vlasy je určená řada Pure Volume, která jim dodá dlouhotrvající objem. Stačí si jen vybrat.

S produkty Maria Nila už nemusíte dělat kompromisy mezi krásnými, na pohled zdravými vlasy a šetrností k přírodě.