OBJEVTE BESTSELLERY ZA SKVĚLÉ CENY!

Líčení ve stylu devadesátek

Líčení ve stylu devadesátek

Cool devadesátkové looky slaví svůj velký návrat. Máte chuť na líčení s nádechem 90. let v teplých hnědých tónech s třpytivými akcenty? Vrátíme vás do doby nevšedních stylingů a krok za krokem vám ukážeme, jak snadno dosáhnout trendy look s glamour efektem.

brown

Odstíny hnědé

Nejprve naneste hnědý oční stín na linii řas a do vnějšího koutku oka a protáhněte ho směrem ven ve stylu kočičích očí. Pokud chcete mít rozzářenější pohled, použijte jako bázi světlejší oční stín. Čtyři nádherné odstíny v tónech zlatavě hnědé obsahuje paletka Eye Color Quad Tiger od Toma Forda. Tyto vysoce pigmentované a dlouhodržící krémové stíny se neslévají do linek a nedrolí se.

oci14UAMZmBJ2lag

Třpytivé akcenty

Pro zářivý vzhled stačí nanést třpytivý oční stín do vnitřního koutku oka a k horní linii řas. Poté ho lehce rozetřete. Bohatými sytými pigmenty se pyšní mono stíny Dazzleshadow Dazzle Style od MAC. Díky krémovo-pudrové textuře skvěle přilnou a perfektně drží.

Snimek-obrazovky-2022-12-30-202448

Dramatický finiš

Abyste dosáhli opravdu dokonalého devadesátkového líčení, aplikujte černou tužku na oči v tenké vrstvě na vodní linku a jako klasickou oční linku na horní linii řas. Intenzivního efektu dosáhnete s tužkou Crayon Khôl od Lancôme díky obsahu vysokého podílu barevných pigmentů.

Snimek-obrazovky-2022-12-30-202520

Devadesátkové rty

Aby vaše rty opravdu vypadaly jako v 90. letech, musíte sáhnout po nude odstínech. Důležité je ale obrysy rtů vykreslit tmavší konturovací tužkou a poté vyplnit rtěnkou v nude tónech. Velký výběr odstínů nabízí rtěnka Rouge Volupté Shine od Yves Saint Laurent s hydratačními účinky a dlouhotrvajícím efektem.