V APLIKACI DOUGLAS NYNÍ ZÍSKÁTE SLEVU 20 % S KÓDEM "APPDAYS"!
Zavřít filtry
Filtrovat podle:
Tagy

LASH DAY

lash day

cq5dam-web-4096-4096OnJ1N2PRkxsDI

cq5dam-web-4096-4096-2Z8bDF3r2j28PQ

Péče o řasy a oční okolí

Toužíte po velkém objemu řas bez nutnosti chodit do salonu? Máme pro vás skvělou zprávu – je to možné! Vyzkoušejte sérum na řasy Hight Impact Lash Amplifying od Clinique, které přírodním řasám poskytuje péči a výživu s následujícími výsledky: delší, hustější a tmavší řasy. Stačí ho pravidelně používat po 12 týdnů a o výsledcích se budete moct sami přesvědčit. Sérum se nanáší večer po odlíčení.

Aby vynikly vaše řasy, měli byste věnovat dostatečnou pozornosti také péči o jejich okolí. Prozářeného pohledu vám pomůže dosáhnout revitalizační oční krém od Kylie Skin s obsahem kofeinu, zeleného čaje a vitaminu E. Kromě projasnění oční okolí také hydratuje, vyhlazuje jemné linky, redukuje tmavé kruhy a otoky. Nebo můžete sáhnout po očním krému z dílny čisté kosmetiky One.Two.Free! Jemnou pokožku kolem očí vyživuje a hydratuje, a kromě toho také pomáhá redukovat otoky. Má příjemnou textu, která se rychle vstřebává a umožňuje použití i ráno před aplikací make-upu.

Dokonalé řasy

Chcete-li svým řasám dodat extra efekt, použijte před líčením kleštičky na řasy, které je vytvarují a zaručí vám velmi působivý otevřený pohled. Vyzkoušejte třeba ty od Jeffree Star Cosmetics v krásné barvě růžového zlata, které rovnoměrně obepnou každou jednotlivou řasu. Použít je můžete před i po nanesení řasenky. Jestli ještě nemáte mezi řasenkami svého oblíbeného favorita, neměla by vaší pozornosti uniknout Vice Versa z kolekce Douglas. Díky speciálnímu kartáčku 2v1 dosáhnete jak dramatického, tak i přirozeného efektu. Jedna strana zajistí dechberoucí objem, druhá zase definici, délky a natočení.

cq5dam-web-4096-4096-3VZX1ZMUS5PiB3