V APLIKACI DOUGLAS NYNÍ ZÍSKÁTE SLEVU 20 % S KÓDEM "APPDAYS"!
Zavřít filtry
Filtrovat podle:
Tagy

Grafické oční linky

Grafické oční linky

 

 
cq5dam-web-4096-4096-1P71Y3VcUomTW5
 

 
 

cq5dam-web-4096-4096-4JK6ctW3kLYz02
 

BAREVNÉ OČNÍ LINKY

Vytvořte si klasickou křídlovou oční linku s barvou podle vlastního výběru. Hlavní je zaujmout. Různé barevné kombinace vytvoříte například pomocí paletky grafických očních linek Revolution Graphic Liner Palettes. Každá z nich obsahuje čtyři vysoce pigmentované odstíny aktivovatelné vodou. Vybírat můžete ze čtyř barevných kombinací od pastelových přes růžové po barvy duhy. S jejich precizním nanesením vám pomůže štětec na oční linky, třeba ten z nylonových vláken od značky Rouge Bunny Rouge, který vám umožní vytvořit velmi tenkou linku. Hodí se jak pro mokré pudrové stíny, tak i pro produkty tekuté nebo gelové konzistence.

Zbytek líčení ponechte decentní, abyste podtrhli právě linky. Tvářenka v jemném broskvovém odstínu rozzáří vaši pleť a přitáhne pozornost k očím. Vyzkoušejte například hedvábnou pudrovou tvářenku Bobbi Brown. Snadno se nanáší a vytváří zcela přirozený matný finiš.

OBRÁCENÉ OČNÍ LINKY

Tohoto looku dosáhnete, když podél linie řas na spodním víčku naneste sytě barevnou oční linku s metalickým efektem. Umírněnost stranou, linka může být opravdu poctivá a výrazná. Různé odstíny modré a zelené nabízí například měkká kajalová tužka Professional Eye Pencil od Collistar. Je voděodolná a pro snazší nanášení disponuje na opačném konci latexovým štětečkem. Look pak podtrhněte nanesením černé řasenky pouze na horní řasy. Díky tomu budou oční linky vypadat obzvlášť výrazně. Dokonalých řas dosáhnete s novou řasenkou Lash Idôl od Lancôme, která jim dodá neskutečný objem a krásné natočení pro výrazný efekt otevřených očí. To vše navíc bez žmolků a bez pocitu zatížených řas. Pro extra třpytivý efekt můžete ještě na oční linky nanést speciální glittery.

cq5dam-web-4096-4096-2dnLSJuiu3gAfa