NEPROPÁSNĚTE AŽ 25% SLEVY NA DNY MARIANNE. K NÁKUPU NAVÍC ZÍSKÁTE KRÁSNÉ DÁRKY.

Givenchy Irresistible

GIVENCHY IRRESISTIBLE 

NĚHA SE STÁVÁ NOVOU TOUHOU

Od vzniku první vůně Irresistible eau de parfum v roce 2020, značka Givenchy dále odhaluje magnetickou sílu a přitažlivost tance s energizujícími vibracemi. Tato naprosto odzbrojující linie je stvořena pro hravé svádění, lehkost bytí a naprostou svobodu. Nyní v roce 2023, nastupuje nová vlna půvabu a smyslnosti. Irresistible Rose Velvet Eau de Parfum odhaluje něžný avšak velmi živočišný charakter linie Irresistible. Srdce nyní bije v rytmu vůně, která vyzařuje magnetickou přitažlivostí ve velmi něžném a pomalém módu.

tap_dp_press_irresistible_edp_rose_velvet_inter_2023_a4_screen_rgb_with_layout_152214

1_tap_sp_nm_trio_irresistible_edp_rose_velvet_cream_inter_2023_a4_screen_rgb_without_layout_152116

SMYSLNÝ OBJEKT

Krásný lakovaný flakón ozdobený růžovou mašlí a typickými hranoly Irresistible na zadní straně, dodávají vůni šmrnc a eleganci. Evokují, jak velmi nežný a nevinný vzhled, tak smyslnou, lehce drzou a přitažlivou tvář dívky Irresistible


UDRŽITELNÝ PŘÍBĚH

Projekt sociální a environmentální udržitelnosti Givenchy Parfums nese název “Dare to Reinvent”, flakon parfému Irresistible Rose Velvet je vyrobený z 20% recycklovatelného skla, podobně jako kartonová krabička je z vláken, které mají certifikát FSCTM – udržitelně vypěstované lesy. Všechny suroviny si Givenchy pečlivě hlídá a usiluje o tu nejlepší a nejšetrnější kvalitu.

2_tap_sp_nm_solo_irresistible_edp_rose_velvet_cream_inter_2023_a4_screen_rgb_without_layout_152114

3_tap_sp_nm_solo_irresistible_edp_rose_velvet_cream_us_2023_a4_screen_rgb_without_layout_152013

JEMNÁ ESENCE RŮŽE

Rose Essential©, Rose Water© a Rose Ultimate©, všechny tyto esence mají LMR Naturals* garanci, a jsou dále spojeny s pižmovými nóty damašské růže, která dodá vůni sametovou texturu a omamný nádech. Na samotný závěr nóty kostatce vytvoří delikátní pudrovou eleganci. Když se všechny tyto květinové nóty spojí s mléčnými tóny pačuli a citrusy, vůně získává svou podobu. V základu můžeme dále najít santalové dřevo a pižmové tóny. 

* Monique Rémy laboratories garantují 100% čisté a přírodní exktrakty.


VELVETY ADDICTION

Tuto novou vůni stvořilo trio mistrů parfumérů- Fanny Bal, Anne Flipo and Dominique Ropion. Společně vdechli život parfému, který vzdává holt delikátnímu růžovému opojení, mléčné pačuli, křehkosti v kontrastu s vášnivou přitažlivostí. Hlava parfému obsahuje nóty burgundského černého rybízu a jiskřivou tuniskou neroli. Vůně odhaluje pastelovou škálu růžové barvy a ženské jemnosti, která je zapečetěna 4G logem Givenchy.

02_IRRESISTIBLE_INGREDIENTS_E_CMJN_edition