NEPROPÁSNĚTE AŽ 25% SLEVY NA DNY MARIANNE. K NÁKUPU NAVÍC ZÍSKÁTE KRÁSNÉ DÁRKY.

Giorgio Armani Beauty: 20 let krásy

giorgio armani beauty:
20 let krásy

 

Už dvě dekády zkrášluje Giorgio Armani Beauty ženy po celém světě. Stejně jako oblečení, i kosmetika této značky je symbolem elegance, nadčasovosti a kvality. Znáte její ikonické produkty? Seznamte se se čtyřmi kosmetickými výrobky, které milují klientky, novináři i make-up artisti po celém světě.

park-street-jeJqbm_rExg-unsplash
 

Každá žena chce být krásná a posláním Giorgio Armani je v tomto ohledu ženám pomoci, podtrhnout jejich přirozenou krásu a podpořit tak jejich sebevědomí. Neuvěřitelných dvacet let rozdává Giorgio Armani Beauty radost ženám díky svým revolučním kosmetickým produktům zrozeným v zákulisí přehlídkových mol. Tady jsou čtyři klíčové ikony značky.

 

 

Luminous Silk Foundation

Seznamte se s vůbec prvním make-upem od Giorgio Armani. Tvůrci do něj promítli i filozofii značky – zdokonalování již existující krásy. Právě pro Luminous Silk vytvořily laboratoře Armani Beauty technologii Micro-Fil™ Light, která pomáhá odrážet světlo a tím tvarovat obličej. Zároveň vytváří na pleti neuvěřitelně jemný finiš připomínající hedvábí – odtud také vznikl název make-upu.

151770
 
717855
 

 

Lip Maestro

Za vznikem ikonické rtěnky Lip Maestro stojí mezinárodní vizážistka Giorgio Armani Linda Cantello. Ta v zákulisí módních přehlídek míchala čisté pigmenty se sametově hebkým průsvitným gelem a položila tak základ tohoto revolučního produktu na rty. Společně s laboratořemi Armani beauty tak vytvořili rtěnku s jasným intenzivně matným finišem, který rtům dodává pocit jemného sametu.

Naprostou legendou je pak odstín 400 – Armani red inspirovaný barvou červených koberců. Až teprve na neuvěřitelný devadesátý pokus se podařilo namíchat dokonalý odstín.

 

Eyes to Kill

Tajemství svůdného pohledu? Řasenka Eyes to kill, která umí perfektně oddělit řasy a docílit tak jejich pevného vzhledu. Jak toho v laboratořích Armani beauty dosáhli? Zkombinovali mikrovosky a precizní účinné látky a dali tak vzniknout modelující gelové textuře a technologii Micro-fil. Díky ní řasenka dodá řasám nejen objem až ke konečkům, ale také je krásně natočí. Třešničkou je pak snadná a přesná aplikace, kterou má na svědomí asymetrický kartáček.

830476
 
079703

 

Eye Tint

Tekuté oční stíny Eye Tint dodají vašim očím nádherný perleťový nádech. Barvy vycházejí z kombinace originální suspenze vody a pigmentů a vyznačují se dlouhou výdrží. Obsah extrémně jemných perleťových částic zajištuje intenzitu barev a jejich optimální čistotu. Stíny vytváří lehce měňavý, matný, metalický nebo saténový povrch. Nevíte, po kterém odstínu sáhnout? Vyzkoušejte dlouhodobou stálici – číslo 9.