V APLIKACI DOUGLAS NYNÍ ZÍSKÁTE SLEVU 20 % S KÓDEM "APPDAYS"!
Zavřít filtry
Filtrovat podle:
Tagy

Fashion week trends

cq5dam-web-4096-4096XFQm2DdmNriWT

FASHION WEEK TRENDS

cq5dam-web-4096-4096-2UFyyqu04sQRGH

CRISS CROSS OČNÍ LINKA

Oční linky nemusí být nuda! I jemný hravý detail je dokáže pořádně oživit a přitáhnout pozornost k vašemu pohledu. Stačí vám k tomu tužka na oči ve vašem oblíbeném odstínu, třeba Soft Eyeliner Waterproof od Artdeco. Je skvěle pigmentovaná a voděodolná. S ní orámujte spodní i horní linku. Pak si k ruce vezměte velmi jemný štětec na oční linky, my doporučujeme veganský Angled Linder Detail Brush V301 od Morphe. S jeho pomocí linku kousek nad vnitřním koutkem oka vykreslete do malinké kudrlinky směrem nahoru. A je to.

LEVANDULOVÉ STÍNY

Fialové líčení očí? Ano! Přičaruje vám jarní náladu a budete nepřehlédnutelní. Vyzkoušejte třeba krémové stíny ve tvaru rtěnky, který umožňuje snadnou aplikaci, a pokud budete chtít, poslouží i jako výrazná rtěnka. Trendy modro-fialový odstín nabízí Colour Stick číslo 468 od značky Byredo. Pro precizní vykreslení v koutcích a protažení výrazně za vnější koutek sáhněte po plochém štětci na oční stíny Flat Eyeshadow Brush z kolekce Douglas.

cq5dam-web-4096-4096-37H6ci9b9s0o4p
cq5dam-web-4096-4096-4Z6RXma0mBHtJl

REMIXOVANÉ RTY

Proč se při líčení rtů omezovat jen jednou barvou a texturou? Vyzkoušejte kombinaci a vrstvení výrazných červených a korálových odstínů s různým finišem pro ještě šťavnatější a zajímavější look. Nejprve rty orámujte pomocí tužky v podobném tónu jako červená rtěnka, kterou naneste na celou plochu horního i spodního rtu. Nás oslovila kombinace Lip Pencil od MAC v odstínu Redo a krémové rtěnky L'Absolu Rouge Cream od Lancôme číslo 185. Finálního looku dosáhnete nanesením korálového odstínu na střed obou rtů. Skvělou tečkou je super-tenká hranatá rtěnka Rouge Pur Couture od Yves Saint Laurent v odstínu 010 Corail Antinomique.