OBJEVTE BESTSELLERY ZA SKVĚLÉ CENY!

Douglas představuje: A'pieu

A MININALIST STYLE


Korejskou kosmetiku si zamiloval celý svět. A co teprve, když je cenově dostupná, vyvinutá pro citlivou pleť a ohleduplná k životnímu prostředí. Právě taková je značka A'pieu, kterou nově najdete v nabídce parfumerií Douglas. Seznamte se.

310678

A'pieu nabízí širokou škálu módních, cenově dostupných a nedráždivých produktů pečující a dekorativní kosmetiky speciálně pro mladé ženy kolem 20 let, u nichž podporuje přirozenou krásu a usiluje o zvýšení sebevědomí. Filozofie značky vychází z toho, že krása by měla být čistá, používají proto jemné složky, které jsou vhodné i pro citlivou pleť. V A'pieu jsou toho názoru, že kosmetické produkty by měly být cenově dostupné a vyrobené tak, aby vyhovovaly všem typům pleti.

A jaké produkty můžete vyzkoušet? Mezi ty nejoblíbenější patří péče z řady Mullbery a samozřejmě pleťové masky. Stálicí je například pleťový krém Blemish Clearing Cream pro citlivou a problematickou pokožku, který ji zklidňuje, chrání a zabraňuje jejímu dehydratování. Udržení vlhkosti v pleti je společným jmenovatelem i u masky Coconut Milk Mask s kokosovým extraktem, která dodává suché pokožce hloubkovou hydrataci. Dalším oblíbeným kouskem je smývatelná gelová maska Fresh Mate Papaya Mask s obsahem výtažku z papáji či květů arniky. Pokožku exfoliuje a čistí, aniž by ji zbavila hydratace. Na své si u A'pieu přijdou i ti, kteří hledají kvalitní vlasovou péči. O vlasy i pokožku hlavy pečuje Raspberry Vinegar Hair Shampoo, jenž je čistí, odstraňuje nadměrnou mastnotu, snižuje podráždění a dodává výživu. V nabídce toho ale najdete mnohem více. Stavte se u nás v prodejně nebo produkty objevte online.

310686