V APLIKACI DOUGLAS NYNÍ ZÍSKÁTE SLEVU 20 % S KÓDEM "APPDAYS"!
Zavřít filtry
Filtrovat podle:
Tagy

Domácí boj proti celulitidě

Domácí boj proti celulitidě


Celulitida. Taky ji nemáte rádi? Přestože již není démonizovaná a je dokázáno, že s hmotností nesouvisí, většina lidí by se jí ráda zbavila. Patříte mezi ně? Poradíme vám, jak s pomerančovou kůží účinně bojovat i v domácím prostředí.

noah-buscher-8A7fD6Y5VF8-unsplashyjfUGzQz7JVlQ

Dobrá zpráva je, že celulitidu lze redukovat až vyzmizíkovat. Ta špatná je, že to nepůjde na počkání. Péče musí mít pravidelná, dlouhodobá a vyžaduje i úpravu jídelníčku. Je potřeba dodržovat pitný režim, omezit konzumaci potravin s vysokým obsahem soli a tuku a ideálně se vyhýbat stresu. Předejdete tak usazování toxinů, jež mají vznik celulitidy na svědomí.

Silná trojka na doma

Nejsnazší, nejméně náročnou a také nejlevnější variantou je pravidelné prokrvování pokožky. K tomu vám postačí kartáč, kterým můžete masírovat stehna, hýždě i břicho. Zkuste třeba Skincare Body Exfoliator od Revolution pro opakované použití. Odstraňuje nečistoty, prokrvuje a vyhlazuje pokožku.

Účinek kartáče znásobíte použitím tělového peelingu, například třešňovým The Ritual of Sakura od značky Rituals. Z 91 % je tvořen ingrediencemi přírodního původu a obsahuje směs cukru v kombinaci s účinnými oleji obohacenými o vůni třešní.

Po promasírování doporučujeme ještě aplikovat speciální přípravek proti celulitidě. Eliminaci toxinů a zlepšení vzhledu celulitidy slibuje tělový olej Contouring Concentrate od Caudalie.

Něco navíc

Pokud to s bojem s celulitidou myslíte vážně, měli byste do své pečující rutiny zařadit i některý ze zpevňujících produktů, jako je třeba Body Fit od Clarins. Tento krém obsahuje výtažek z listu kdoule, vodní máty a nevadlece, takže si umí poradit se začínající i rozvinutou celulitidou. Pokud preferujete spíše gelovou konzistenci, sáhněte po zpevňujícím tělovém gelu Cryoform od značky Eisenberg. Podporuje detoxikaci a odvodnění, pokožku zpevňuje a vyhlazuje.