V APLIKACI DOUGLAS NYNÍ ZÍSKÁTE SLEVU 20 % S KÓDEM "APPDAYS"!
Zavřít filtry
Filtrovat podle:
Tagy

Dermacosmetics: Zatočte s cukrem

dermacosmetics:
zatočte s cukrem

 

Že UV záření nebo kouření není pro naši pleť ideální, se ví už dlouho. Ale věděli jste, že svůj podíl na předčasném stárnutí pleti má také cukr? Do boje s jeho negativními účinky vyráží produkty značky Dermacosmetics. Seznamte se.

 
Skincare-product-dermacosmetics-lifestyle-cream-serum-mirror-unlimited-Original-File
 

Zatočte s předčasným stárnutím pleti díky efektivní péči značky Dermacosmetics, za jejímž vznikem stojí doktorka Susanne von Schmiedeberg. Na jakém principu tato kosmetika funguje? Vsází na boj s cukry, konkrétně s glykací buněk. A co že to ta glykace vlastně je? Zjednodušeně řečeno dochází ke svazování kolagenových a elastinových vláken, což se projevuje ztrátou pevnosti a pružnosti pokožky. A právě glykaci buněk produkty Dermacosmetics snižují a pomáhají tak zpomalit stárnutí pokožky a tvorbu vrásek.

To vše díky L-CARNOSINE, jedné z nejefektivnějších aktivních ingrediencí v oblasti prevence stárnutí pokožky. Výzkumy doktorky Susanne von Schmiedeberg dokazují, že právě tato látka má téměř zázračné schopnosti. Umí omlazovat buňky, obnovovat jejich normální vlastnosti a prodloužit jejich životnost.

Vlajkovou lodí Dermacosmetics jsou krémy na obličej L-Carnosine Anti-A.G.E. pro suchou nebo citlivou pleť. Efektivně redukují tvorbu vrásek, pokožku hydratují a zklidňují. Ta je díky tomu zpevněná a viditelně omlazená. Na citlivou pokožky okolo očí je vhodný oční krém L-Carnosine Anti-A.G.E. Eye Crem, který snižuje nejen glykaci, ale také otoky a drobné vrásky. Součástí řady jsou čtyři účinná séra Calming, Firming, Glow a Lifting pro specifické požadavky pokožky.

Bojujte se stárnutím pleti účinně!

 
krem

L-Carnosine Anti-A.G.E. Cream

Krém efektivně redukuje tvorbu vrásek díky zpomalení glykace buněk pleti. Výsledkem je viditelně omlazená, zpevněná pleť.

serum

Lifting Power Serum

Sérum obsahuje retinol (vitamín A) a nízkomolekulární kyselinu hyaluronovou, která proniká hluboko do pokožky, redukuje vrásky a vyhlazuje povrch pleti.

ociizbgEFRwevj2g

L-Carnosine Anti-A.G.E. Eye Cream

Oční krém redukuje glykaci, stimuluje vlastní produkci kolagenu pokožky, podporuje regeneraci buněk a redukuje otoky a vrásky.