OSLAVTE DEN ŽEN SE SLEVOU AŽ 25 % NA LANCÔME, SENSAI, CHLOÉ, STILA, BURBERRY A MNOHO DALŠÍCH

Asijská kosmetika – Korea

asijská kosmetika

KOREA

 

Obliba korejské kosmetiky roste po celém světě. V čem tkví její tajemství? Kromě vysoké kvality vsází především na množství přírodních materiálů, absenci parabenů a příznivé ceny. Seznamte se s korejskými kosmetickými značkami, které začaly dobývat i český trh. 

beauty-1822467_1920
 

TONYMOLY

Krém na ruce v obalu ve tvaru pandy? Ano! Korejská značka Tonymoly dokazuje, že i kosmetika může být hrou! Jejich produkty od ostatních značek bezpečně rozpoznáte díky hravým obalům. Povedený je samozřejmě i jejich obsah. Tonymoly nabízí pečující kosmetiku, jako jsou masky na obličej, krémy na ruce, čisticí tyčinky, balzámy na rty a další.

 

IT´S SKIN

Péči o pleť se věnuje i další korejská značka It's Skin. Její specialitou jsou léčebné účinky všech produktů, v Koreji má dokonce svůj vlastní výzkumný institut dermatologie. Produkty It's Skin neobsahují umělou parfemaci, barviva ani alkohol, díky svému složení podporují obranyschopnost pokožky, minimalizují podráždění pleti, zamezuje výskytu různých kožních problémů a zároveň pleti napomáhá vrátit přirozeně zdravý vzhled.

 

MEDIHEAL

Jak už název této korejské kosmetiky napovídá, pracuje značka s principy využívanými na klinikách estetické dermatologie. Výjimečné know-how, individuální péče, vysoká koncentrace přírodních látek, to je základem úspěchu. Pokožka je po použití produktů Mediheal ozdravená, posílená proti stresu a odolnější proti znečištění.

 

LET ME SKIN

Profesionální péče o pleť i pro běžného uživatele, efektivní a nenáročná. To je heslem kosmetické značky Let Me Skin. Její produkty se vyznačují vysokou hydratací, použitím přírodních surovin a minimalizací podráždění pokožky. Použité moderní technologie nejen zvyšují účinnost produktů, ale zároveň usnadňují jejich používání. Ikonickým produktem Let Me Skin je modelovací maska Ultra H2O.

 

REAL BARRIER

Kosmetika Real Barrier se v Koreji krátce po svém uvedení ihned stala značkou číslo jedna v péči o citlivou pleť. Klíčem jejího úspěchu je patentovaná formule MLE, která nahrazuje poškozené kožní lipidy biologicky identickou náhradou kožní bariéry. Co to znamená? Stav popraskané kůže a pokožky trpící obtížemi, jako je například silná suchost, se zlepší a pleť je hydratovaná po dobu 72 hodin.

Produkty Real Barrier obsahují formuli MLE s přidanými výhodami kyseliny hyaluronové a patentovaného duálního ceramidu pro suchou a citlivou pokožku, která vyžaduje zvláštní péči. Byly navrženy tak, aby ošetřovaly pleť zevnitř.

 

JJ YOUNG BY CAOLION LAB

Za vznikem značky JJ Young by Caolion Lab stála vlastní potřeba zakladatelky Eunhee Joo, která chtěla dopřát své pleti kvalitní produkty bez nežádoucích účinků. Proto se rozhodla vyrobit svou vlastní řadu kosmetiky. Značka získává nejčistší ingredience z celého světa pro maximální péči o póry, ve které snad nemá konkurenci. Řada kosmetických produktů JJ Young by Caolion Lab zaměřených na péči o póry je oblíbená nejen pro své účinky, ale i pro jednoduchost použití. Pokožku ošetřuje a zároveň chrání. JJ Young byl vyvinut jako dostupná, zábavná a mladistvá značka, která pomáhá jednotlivcům objevit a ocenit jejich vlastní přírodní krásu.