NEPROPÁSNĚTE AŽ 25% SLEVY NA DNY MARIANNE. K NÁKUPU NAVÍC ZÍSKÁTE KRÁSNÉ DÁRKY.

Asijská kosmetika – Japonsko

asijská kosmetika

JAPONSKO

Tradiční Nový rok je již za námi, ale Čínský Nový rok se teprve blíží. V souvislosti s tímto významným svátkem, jehož datum letos připadá na 25. ledna, jsme pro vás připravili přehled asijské kosmetiky, která by neměla uniknout vaší pozornosti. A protože jí není málo, začneme kosmetikou z Japonska a v dalším článku vám představíme také čím dál oblíbenější korejskou kosmetiku.

girl-4019751_1920
 

SENSAI

Japonská značka Sensai patří mezi kosmetické stálice už od roku 1887. Umně propojuje vědu s přírodou a moderními technologiemi. To vše podpořené japonským estetickým cítěním. Synonymem pro Sensai je hedvábí Koishimaru Silk, vzácná a unikátní složka, jež byla dlouhá léta určena výhradně pro japonskou císařskou rodinu. V čem je Koishimaru tak speciální? Podílí se na stimulaci produkce kyseliny hyaluronové, přírodní látky obsažené v pokožce, která je nezbytná pro péči o pleť a její stavbu a podporuje dlouhodobou hydrataci pokožky. Právě díky Koishimaru hedvábí je pokožka hedvábně hladká a vyživená.

Filozofie Sensai vychází z konceptu myšlenky individuálního pocitu krásy a sebedůvěry, který zevnitř každého rozzáří. V portfoliu značky Sensai najdete nejen péči o pleť, ale i dekorativní kosmetiku. Vyberte si ten pravý kousek pro vlastní pocit krásy.

 

SHISEIDO

Japonská značka Shiseido vychází z konfuciánské filozofie, že vnější krása vychází z vnitřní harmonie člověka. Tato myšlenka přetrvává už od roku 1872, kdy byla značka založena. Původně vznikla jako vůbec první lékárna západního stylu umístěná v tokijské nákupní ulici Ginza. Propojení asijské tradice, technologií a západní kultury funguje dodnes, a proto patří Shiseido mezi vedoucí značky v péči o pleť.

Pod značkou Shiseido najdete nejen produkty pro péči o pleť, ale i kvalitní dekorativní kosmetiku.

 

MITOMO

Značka Mitomo patří mezi ty mladší, vznikla v roce 2006. Přesto si dokázala najít cestu k srdci a pleti mnoha žen po celém světě. Za úspěchem Mitomo stojí inovace, vlastní výzkum a vývoj, díky kterým dokáže garantovat vysokou kvalitu svých produktů. Podpořte svůj mladický vzhled díky maskám Mitomo z jemné tkaniny a těch nejlepších ingrediencí.