V APLIKACI DOUGLAS NYNÍ ZÍSKÁTE SLEVU 20 % S KÓDEM "APPDAYS"!
Zavřít filtry
Filtrovat podle:
Tagy

Antistresová péče

CAntistresová péče

Tlak na dodržení termínu, dohánění celoročních restů v práci a do toho předvánoční úklid, pečení cukroví, shánění dárků a návštěvy příbuzenstva. Zní vám to povědomě? Není žádným tajemstvím, že Vánoce patří mezi nejstresovější období roku. Proto jsme pro vás vybrali čtyři kosmetické vychytávky, které vám pomohou se i v tomto nejhektičtějším období roku zastavit, zklidnit a zrelaxovat.

302402

Aqua Bomb Cica Cream Stress Shooter, belif

Stres se prokazatelně podepisuje i na stavu naší pleti. Nedejte mu šanci díky krému na obličej Aqua Bomb Cica Cream, který je speciálně vyvinutý pro řešení kožních problémů s ohledem na potřeby citlivé pokožky. Jeho lehká textura má intenzivní hydratační účinky, nelepí a snižuje citlivost pokožky způsobenou vnějšími faktory a stresem.


Relax Treatment Oil, Clarins

Potřebujete uvolnit tělo i mysl? Vyzkoušejte relaxační tělový olej od Clarins, který díky svému bylinkovému složení zmírňuje stres a únavu a podporuje pocit absolutní pohody. Bonusem je vyživená a hebká pokožka, kterou má na svědomí olej z lískových ořechů.

497087J6TYNnkOr23vB
827619

Relaxační sprej na polštář, L´Occitane

K pořádnému uvolnění i během spánku vám dopomůže relaxační sprej Cocon Sérénité plný esenciálních olejů. Je 100% přírodní a vytváří uklidňující atmosféru. Pro příjemný spánek rozprašte sprej v ložnici přibližně čtvrt hodinku předtím, než půjdete spát.


Skincare Overnight Relaxing Sleep Candle, Revolution

S předvánočním obdobím i odbouráváním stresu jsou jednoznačně spojené svíčky, jejich mihotavé světlo a zklidňující vůně. Provoňte svou koupelnu díky relaxační vonné svíčce od Revolution, která v sobě kombinuje vůni heřmánku a citrónu s tóny svěžího eukalyptu a zklidňující levandule. Spojte večerní kosmetickou rutinu s wellness péčí.

1037472_2