V APLIKACI DOUGLAS NYNÍ ZÍSKÁTE SLEVU 20 % S KÓDEM "APPDAYS"!
Zavřít filtry
Filtrovat podle:
Tagy

5 vlasových trendů pro letošní rok

5 vlasových trendů pro letošní rok


Změna ročních období je tou nejlepší záminkou k tomu, abyste si dopřáli proměnu vlasů podle svého vkusu. Teplejší počasí se blíží mílovými kroky, a tak je čas na zkrácení délky, vyzkoušení nové barvy, střihu nebo ozdravení vlasů. A co letí tento rok? Inspirujte se pěti vlasovými trendy, se kterými letos rozhodně nešlápnete vedle.

todd-trapani-7pCUY-UoIQ0-unsplash

Kreativní barva

Balayage, klasický melír a zesvětlení? Zkuste vykročit ze svého obvyklého stylu a vyjádřete svou osobnost prostřednictvím kreativního barvení. Ať už se rozhodnete pro umělecky vytvořený vzor, pro výrazné pruhy nebo zářivou celoplošnou barvu nebo, jedno je jisté – toto léto bude patřit extrovertům.

Dětská ofina

Ofina slaví comeback už nějakou dobu, letos se ale na výsluní dostává její krátká varianta. Tzv. tvar pixie končí pár centimetrů nad obočím a dodává vzhled dětské panenky. Hodí se jak pro kratší účesy, tak i pro odrostlý bob, s nímž vytváří perfektní pařížský look.

Super uhlazení

Rozcuchaným uzlům odzvonilo, vytáhněte gely na vlasy. Je to tak, prim bude letos hrát velmi uhlazený stažený účes ve stylu Belly Hadid, například drdol v culíku nebo malé natupírování na temeni.

Teplé tóny

Teploty se postupně zvyšují a stejným směrem by se měla ubírat i vaše barva. Teplejší tóny se obvykle objevují na podzim, ale stylisté letos předpovídají jejich letní návrat. A nemusíte být nutně přírodní zrzka, teplejší podtóny budou fungovat i u blondýnek a brunetek.

Hvězdný styl

Oprašte kulmy a oživte starý hollywoodský půvab bohatých vln, foukaných účesů a vrstvených kudrlinek. Objem je to, co váš účes letos prostě potřebuje. Je tedy ideální čas zdokonalit své umění fénování a konečně se naučit používat kulatý kartáč.