NEPROPÁSNĚTE AŽ 25% SLEVY NA DNY MARIANNE. K NÁKUPU NAVÍC ZÍSKÁTE KRÁSNÉ DÁRKY.

Vlasové trendy: Low messy ponytail

vlasové trendy : low messy trend

Chcete si vytvořit jednoduchý, ale přitom efektní a trendy účes? Vsaďte na low messy ponytail aneb hezky česky culík, v tomto případě jemně rozcuchaný a posazený níž na temeni. Poradíme vám, jak na to.

Haircare-beautyvisual-how-to-messy-low-ponytail-final-122021-Web-Rendition

Krok 1: Na vlasy v lehké vrstvě naneste suchý šampon a vmasírujte ho do pokožky. Vlasy uchopte na stranách a volně vytvarujte do culíku. K zafixování použijte klasickou gumičku.

Krok 2: Abyste gumičku schovali a účes tak pozvedli z obyčejného na elegantní, vezměte z culíku jeden pramen vlasů a obtočte ho kolem gumičky.

Krok 3: Nedbalého vzhledu docílíte tím, že nad gumičkou lehce povytáhnete pár vlasů a zafixujte je sprejem. S tím vám pomůže třeba lak na vlasy Hold & Shine Spray od REF s dvojím efektem. Kromě kontroly účesu vám poskytne také vysoký lesk a přirozený vzhled.

Chcete mít krásné a zdravé vlasy za všech okolností? Zkuste vlasové sérum Instant Action Hair Rebuilding Kit značky Diego dalla Palma. Efektivně restrukturalizuje všechny typy vlasů. Opravuje vlasové vlákno a posiluje kořínky. Zároveň na vlasu vytváří jemný film, který ho vyhlazuje a ochraňuje strukturu.

Haircare-application-low-messy-ponytail-look-tutorial-step-1-122021-Web-Rendition
Haircare-application-low-messy-ponytail-look-tutorial-step-3-122021-Web-Rendition
Haircare-application-low-messy-ponytail-look-tutorial-step-5-122021-Web-Rendition