OBJEVTE BESTSELLERY ZA SKVĚLÉ CENY!

Oslavte Mezinárodní den štěstí

oslavte mezinárodní den štěstí

Víte, že na 20. března připadá Mezinárodní den štěstí? Je to tak! Buďte proto co nejvíce šťastní, i navzdory aktuální situaci, a šiřte radostnou náladu kolem sebe. Stejným heslem se řídíme i my. Proto jsme pro vás vybrali pár kosmetických produktů, které udělají radost vám nebo vašim blízkým. Abychom vám vykouzlili ještě větší úsměv na rtech, pořídíte vybrané kosmetické kousky s příjemnou slevou.

Užijte si Mezinárodní den štěstí s úsměvem na tváři.

Beautyvisual-prolongsummer-orange-background-smile-wet-hydration-0322-highres-1280-x-1280

Užijte si Mezinárodní den štěstí s úsměvem na tváři. Důvod k radosti ale můžete najít (téměř) každý den. Buďte tedy šťastní nejen 20. března, ale co nejčastěji budete moct.

Mezinárodní den štěstí byl ustanoven právě na 20. března v červnu 2012 na Valném shromáždění OSN, letos ho tedy slavíme podeváté. Pamatujete si, kdy naposledy jste byli opravdu šťastní? Že se vám podobný okamžik těžko vybavuje? Rozumíme. Zkuste se ale na chvíli zastavit, odpoutat od přítomnosti a poctivě na hezké časy zavzpomínat. A popřemýšlet o tom, co by vám udělalo radost. Knihy, dobrá káva nebo snad víno? Anebo kosmetické drobnosti? Voňavá koupel? Hravě nalakované nehty? Nový parfém? Dopřejte letos tuto drobnou radost sobě nebo svým blízkým a zpříjemněte jim Mezinárodní den štěstí.

Máte vy nebo někdo ve vašem okolí rádi květinové vůně? Pak je ideální radostí ikonický parfém s příznačným La Vie Est Belle od značky Lancôme, jenž je symbolem štěstí a svobody. Toužíte spíš po něčem, co vám zútulní domov? Vyzkoušejte svíčku WoodWick White Teak ve speciálním tvaru loďky, která vyniká lesní vůní kombinující tóny se santalovým a cedrovým dřevem, dubem a mechovým stromem. Radost udělá také pěnivá kulička do koupele Harmony of Ayurveda Bath Fizzer, díky níž si můžete dopřát nerušenou chvilku relaxace provoněnou směsí manga, broskve a jasmínu. Pečující chvilku si můžete dopřát se sametovou regenerační maskou Velvet Repair Mask z řady Nutri FOCUS od Douglas.


Už víte, čím se rozmazlíte? Nebo potěšíte svoje okolí?