NEPROPÁSNĚTE AŽ 25% SLEVY NA DNY MARIANNE. K NÁKUPU NAVÍC ZÍSKÁTE KRÁSNÉ DÁRKY.

Ageless Beauty: Péče o zralou pleť

ageless beauty: Péče o zralou pleť

Když se vaše pokožka začne měnit, chytrá péče o ni může podpořit její nové potřeby. Co je nejlepší pro nároky stárnoucí pleti? Podělíme se s vámi o nejlepší ingredience a produkty, které vám pomohou vytvořit arzenál pro nestárnoucí pleť.

Crosscategory-beauty-visual-ageless-milva-closeup-082023-Web-Rendition

Vitamin C

Vitamin C redukuje pigmentové skvrny a dodává pleti lesk. Sáhněte po vysoce účinných přípravcích bohatých na antioxidanty, které vyrovnají tón pleti a potlačí pigmentové skvrny.

Opalovací krém

Věděli jste, že tím nejlepším a zároveň nejjednodušším přípravkem proti stárnutí je širokospektrální opalovací krém? Blokuje totiž UVA a UVB záření a zabraňuje díky tomu projevům stárnutí, jako jsou vrásky nebo pigmentové skvrny.

Crosscategory-productstill-guerlain-lancome-dermacosmetics-kiehls-armani-kerastase-unlimited-Web-Rendition

Retinol

Redukujte jemné vrásky díky působení retinolu. Ten totiž aktivuje receptory v kůži, spouští obnovu buněk a urychluje tak proces regenerace pleti.

Kolagen

Posilte elasticitu pokožky produkty s obsahem kolagenu. Kolagenové struktury mají pozitivní vliv na vnější vzhled, protože dodávají pokožce pružnost – a tím pádem krásný a mladistvý vzhled.

Jedním z nejoblíbenějších produktů pro stárnoucí pokožku je pleťové sérum Advanced Génifique značky Lancôme, které obsahuje komplex 7 patentovaných prebiotických a probiotických extraktů pro podporu a posílení kožní mikroflóry. První výsledky uvidíte už za sedm dní! Pleť vypadá na pohled mladší, zářivější a projasněná.

Crosscategory-productstill-lauramercier-kerastase-lamer-esteelauder-shiseido-unlimited-Web-Rendition

Dopřejte své pleti to nejlepší díky krému na obličej L-Carnosine Anti Age Cream SPF30 od Derma Cosmetics, jenž působí proti tvorbě vrásek zpomalením tzv. glykace buněk. Díky obsahu L-karnosinu pomáhá zbrzdit stárnutí pokožky. Díky SPF 30 ji navíc chrání před nepříznivými vlivy slunečního záření.

Chcete své pleti dodat svěžest a mladistvý vzhled? Vyzkoušejte podkladový pigment Designer Lift od Armani se vzdušnou liftingovou texturou. Má skvělé krytí, dlouhou výdrž, vyrovnává nerovnosti pokožky a dodává jí perleťový nádech.