POUZE DNES AŽ 22 % NA KATEGORII LÍČENÍ

Článek byl úspěšně přidán.

Kiehl's Glycolic Acid Serum 9,8% Pleťové sérum

+ 33 Beauty Points
30 ml Číslo produktu: 1079570
660 Kč
22 Kč / 1 ml
Zboží je skladem.
Doprava zdarma od 699 Kč

Objednávky vytvořené do 15:00 budou odeslány ještě dnes. Očekávané datum doručení za 1 až 2 pracovní dny.

*Slevové akce se mohou na webu a na prodejnách lišit.

  • 1079570
Informace o produktu

Sérum s kyselinou glykolovou s minimalistickým složením z řady Kiehl´s Ultra Pure, jejíž séra jsou speciálně formulována pouze z efektivních ingrediencí a testována na účinnost, schopnost vstřebávat se a hypoalergennost. Pleť díky tomu není zatěžovaná. Sérum viditelně zlepšuje texturu pleti, sjednocuje tón a vyhlazuje její texturu. Snadno se vstřebává a poskytuje tak maximální účinek cílený na konkrétní potřeby pleti.


•;Klinicky prokázané účinky


•Složení s minimem ingrediencí, pouze 7 složek.


•Hypoalergenní


•Veganské


Kyselina glykolová podporuje obnovu pleti, napomáhá odstraňovat odumřelé buňky z jejího povrchu, pomáhá proti akné, černým tečkám a stahuje póry. Srovnává pigmentaci pleti, napomáhá tvorbě kolagenu a mírní viditelnost jizev.


Typ pleti: všechny typy pleti
Aplikujte na: obličej
Výhody produktu: bez vůní
Typ produktu: láhev
Konzistence: sérum
Majetek: vyhlazení
Návod k použití

Použití: Aplikujte večer 4-5 kapek na suchou, čistou pleť. Vyhněte se oblasti očí a přímému kontaktu s očima, rty a nosními dírkami. Nepoužívejte na podrážděnou nebo narušenou pokožku. Pokud se objeví známky podráždění, přerušte používání a jsou-li příznaky vidtelné i po 24 hodinách, konzultujte s lékařem. VAROVÁNÍ: Tento produkt obsahuje AHA kyselinu, která může zvýšit citlivost pokožky na UV záření a riziko spálení sluníčkem. Používejte s ochranným faktorem a vyhněte se přímému slunečnímu záření po dobu používání produktu a týden po ukončení používání.

Doporučit