Přeskočit na hlavní obsah
K nákupu až 2 vzorky zdarma Doprava zdarma 699 Kč Doručení za 1 až 2 pracovní dny
AKTUÁLNÍ NABÍDKA
BEAUTY SLUŽBY
Karta Douglas
Prodejny
-22 %* při nákupu nad 2 900 Kč!
Kód:
DEAL22
Vraťte se
Proveďte vyhledávání
Domů
K vyhledávači prodejen
K mému účtu
K mému seznamu přání
Do košíku
ADVENTNÍ KALENDÁŘE
Dárková karta
ZNAČKY
Otevřít nabídku ZNAČKY
Parfémy
Otevřít nabídku Parfémy
Líčení
Otevřít nabídku Líčení
Obličej
Otevřít nabídku Obličej
Tělo
Otevřít nabídku Tělo
Vlasy
Otevřít nabídku Vlasy
Životní styl
Otevřít nabídku Životní styl
Zdraví a wellness
Otevřít nabídku Zdraví a wellness
Douglas Collection
Otevřít nabídku Douglas Collection
NOVINKY
Otevřít nabídku NOVINKY
BEAUTY SALE
Otevřít nabídku BEAUTY SALE
POUZE V DOUGLAS
Udržitelnost
Otevřít nabídku Udržitelnost
Služby
Otevřít nabídku Služby
Homepage
KENZO
Parfémy
KENZO - Dámské parfémy a vůně
KENZO - Dámské parfémy a vůně16
výsledky
KENZO - Dámské parfémy a vůně
(16)
Filtr
Cena
Typ produktu
Značka
Pro koho
Druh vůně
Udržitelnost
Složení
Akce
Toaletní voda po Pro ženyKENZOL’EauPour Femme30 ml
KENZO
L’Eau
Pour Femme
Toaletní voda
1 099 Kč
30 ml (3 663 Kč / 100 ml)
+1
velikost
Další velikosti
Parfémová voda po Pro ženyKENZOFlower by Kenzo100 ml Refillable
KENZO
Flower by Kenzo
Parfémová voda
2 900 Kč
100 ml (2 900 Kč / 100 ml)
+3
velikosti
Další velikosti
Parfémová voda po Pro ženyKENZOKenzo JungleJungle100 ml
KENZO
Kenzo Jungle
Jungle
Parfémová voda
2 900 Kč
100 ml (2 900 Kč / 100 ml)
+1
velikost
Další velikosti
Parfémová voda po UnisexLa Collection KENZO MemoriCiel Magnolia75 ml
KENZO
La Collection KENZO Memori
Ciel Magnolia
Parfémová voda
2 100 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů
2 200 Kč
-4%
75 ml (2 800 Kč / 100 ml)
%
Parfémová voda po UnisexKENZOL’EauPure50 ml
KENZO
L’Eau
Pure
Parfémová voda
1 749 Kč
50 ml (3 498 Kč / 100 ml)
+2
velikosti
Další velikosti
Parfémová voda po Pro ženyKENZOKenzo AmourKenzoAmour30 ml
KENZO
Kenzo Amour
KenzoAmour
Parfémová voda
1 549 Kč
30 ml (5 163 Kč / 100 ml)
+2
velikosti
Další velikosti
Parfémová voda po Pro ženyKENZOFlower by KenzoCherry Poppy30 ml
KENZO
Flower by Kenzo
Cherry Poppy
Parfémová voda
1 399 Kč
30 ml (4 663 Kč / 100 ml)
+1
velikost
Další velikosti
Parfémová voda po Pro ženyKENZOFlower by KenzoIkebana Indigo40 ml
KENZO
Flower by Kenzo
Ikebana Indigo
Parfémová voda
2 100 Kč
40 ml (5 250 Kč / 100 ml)
Parfémová voda po Pro ženyKENZOFlower by KenzoLa Récolte Parisienne40 ml
KENZO
Flower by Kenzo
La Récolte Parisienne
Parfémová voda
2 100 Kč
40 ml (5 250 Kč / 100 ml)
Parfémová voda po Pro ženyKENZOFlower by KenzoPoppy Bouquet50 ml
KENZO
Flower by Kenzo
Poppy Bouquet
Parfémová voda
2 200 Kč
50 ml (4 400 Kč / 100 ml)
Parfémová voda po Pro ženyKENZOFlower by KenzoIkebana40 ml
KENZO
Flower by Kenzo
Ikebana
Parfémová voda
2 100 Kč
40 ml (5 250 Kč / 100 ml)
+1
velikost
Další velikosti
Parfémová voda po Pro ženyKENZOParfum D´ÉtéD'ÉTÉ75 ml
KENZO
Parfum D´Été
D'ÉTÉ
Parfémová voda
3 000 Kč
75 ml (4 000 Kč / 100 ml)
Toaletní voda po Pro ženyKENZOFlower by KenzoFlower By Kenzo50 ml
KENZO
Flower by Kenzo
Flower By Kenzo
Toaletní voda
2 200 Kč
50 ml (4 400 Kč / 100 ml)
+1
velikost
Další velikosti
Toaletní voda po Pro ženyKENZOAqua KenzoPour Femme50 ml
KENZO
Aqua Kenzo
Pour Femme
Toaletní voda
1 599 Kč
50 ml (3 198 Kč / 100 ml)
Parfémová voda po Pro ženyKENZOKenzo WorldWorld30 ml
KENZO
Kenzo World
World
Parfémová voda
1 690 Kč
30 ml (5 633 Kč / 100 ml)
Toaletní voda po Pro ženyKENZOCa Sent BeauKenzo Ka Sent Beau50 ml
KENZO
Ca Sent Beau
Kenzo Ka Sent Beau
Toaletní voda
1 897 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů
1 631 Kč
50 ml (3 794 Kč / 100 ml)
Slevový kód:
DEAL22
Momentálně nedostupné