Přeskočit na hlavní obsah
K nákupu až 2 vzorky zdarma Doprava zdarma 699 Kč Doručení za 1 až 2 pracovní dny
AKTUÁLNÍ NABÍDKA
BEAUTY SLUŽBY
Karta Douglas
Prodejny
-22 %* při nákupu nad 2 900 Kč!
Kód:
DEAL22
Vraťte se
Proveďte vyhledávání
Domů
K vyhledávači prodejen
K mému účtu
K mému seznamu přání
Do košíku
ADVENTNÍ KALENDÁŘE
Dárková karta
ZNAČKY
Otevřít nabídku ZNAČKY
Parfémy
Otevřít nabídku Parfémy
Líčení
Otevřít nabídku Líčení
Obličej
Otevřít nabídku Obličej
Tělo
Otevřít nabídku Tělo
Vlasy
Otevřít nabídku Vlasy
Životní styl
Otevřít nabídku Životní styl
Zdraví a wellness
Otevřít nabídku Zdraví a wellness
Douglas Collection
Otevřít nabídku Douglas Collection
NOVINKY
Otevřít nabídku NOVINKY
BEAUTY SALE
Otevřít nabídku BEAUTY SALE
POUZE V DOUGLAS
Udržitelnost
Otevřít nabídku Udržitelnost
Služby
Otevřít nabídku Služby
Homepage
Sale
Výprodej vlasové kosmetiky
Výprodej vlasové kosmetiky331
výsledky
Výprodej vlasové kosmetiky
(331)
Filtr
Cena
Typ produktu
Značka
Pro koho
Barva
Udržitelnost
Složení
Akce
Druh vůně
Dárek k
Sérum na vlasy po UnisexKérastaseGenesisSérum Anti-Chute Fortifiant90 ml
Kérastase
Genesis
Sérum Anti-Chute Fortifiant
Sérum na vlasy
Původní cena
1 649 Kč
1 249 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů
1 249 Kč
90 ml (1 388 Kč / 100 ml)
+1
velikost
Další velikosti
Kondicionér na vlasy po Pro ženyKérastaseGloss AbsoluINSTA GLAZE250 ml
Kérastase
Gloss Absolu
INSTA GLAZE
Kondicionér na vlasy
Původní cena
1 299 Kč
999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů
799 Kč
250 ml (400 Kč / 100 ml)
+1
velikost
Další velikosti
Olej na vlasy po Pro ženyKérastaseElixir UltimeL'Huile Orginale75 ml
Kérastase
Elixir Ultime
L'Huile Orginale
Olej na vlasy
Původní cena
1 499 Kč
1 149 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů
1 149 Kč
75 ml (1 532 Kč / 100 ml)
+1
velikost
Další velikosti
Šampon na vlasy po Pro ženyKérastaseGenesisBain Hydra-Fortifiant šampon500 ml
Kérastase
Genesis
Bain Hydra-Fortifiant šampon
Šampon na vlasy
Původní cena
1 699 Kč
1 299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů
1 299 Kč
500 ml (260 Kč / 100 ml)
+2
velikosti
Další velikosti
Olej na vlasy po Pro ženyKérastaseGloss AbsoluGLAZE DROPS45 ml
Kérastase
Gloss Absolu
GLAZE DROPS
Olej na vlasy
Původní cena
1 349 Kč
999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů
899 Kč
45 ml (2 220 Kč / 100 ml)
Šampon na vlasy po Pro ženyKérastaseGloss AbsoluBAIN HYDRA-GLAZE REFILL POUCH500 ml
Kérastase
Gloss Absolu
BAIN HYDRA-GLAZE REFILL POUCH
Šampon na vlasy
Původní cena
1 699 Kč
1 199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů
1 049 Kč
500 ml (240 Kč / 100 ml)
+2
velikosti
Další velikosti
Sérum na vlasy po UnisexKérastaseNutritive8H Magic Night Serum90 ml
Kérastase
Nutritive
8H Magic Night Serum
Sérum na vlasy
Původní cena
1 649 Kč
1 149 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů
1 149 Kč
90 ml (1 277 Kč / 100 ml)
+1
velikost
Další velikosti
Šampon na vlasy po UnisexRedkenAcidicBonding Concentrate Shampoo300 ml
Redken
Acidic
Bonding Concentrate Shampoo
Šampon na vlasy
Původní cena
899 Kč
849 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů
849 Kč
300 ml (283 Kč / 100 ml)
Slevový kód:
DEAL22
+1
velikost
Další velikosti
Kondicionér na vlasy po Pro ženyKérastaseGenesisFondant Renforçateur200 ml
Kérastase
Genesis
Fondant Renforçateur
Kondicionér na vlasy
Původní cena
1 249 Kč
899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů
899 Kč
200 ml (450 Kč / 100 ml)
Šampon na vlasy po UnisexKérastaseChroma AbsoluChroma Respect Refill Pouch250 ml
Kérastase
Chroma Absolu
Chroma Respect Refill Pouch
Šampon na vlasy
Původní cena
949 Kč
849 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů
799 Kč
250 ml (340 Kč / 100 ml)
Slevový kód:
DEAL22
+1
velikost
Další velikosti
Sérum na vlasy po Pro ženyKérastaseGenesisDéfense Thermique150 ml
Kérastase
Genesis
Défense Thermique
Sérum na vlasy
Původní cena
1 149 Kč
999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů
799 Kč
150 ml (666 Kč / 100 ml)
Slevový kód:
DEAL22
Plochý kartáč po UnisexTangle TeezerThe Ultimate HairbrushUltimate Detangler Chrome Midnight SilverNeo Gold
Tangle Teezer
The Ultimate Hairbrush
Ultimate Detangler Chrome Midnight Silver
Plochý kartáč
Původní cena
489 Kč
369 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů
399 Kč
-7%
1 Kus (369 Kč / 1 kus)
%
+1
K dispozici je více odstínů
Lak na vlasy po Pro ženyKérastaseGloss AbsoluANTI-FRIZZ GLAZE MILK190 ml
Kérastase
Gloss Absolu
ANTI-FRIZZ GLAZE MILK
Lak na vlasy
Původní cena
1 449 Kč
1 149 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů
1 149 Kč
190 ml (605 Kč / 100 ml)
Slevový kód:
DEAL22
+1
velikost
Další velikosti
Šampon na vlasy po UnisexKérastaseSpécifiqueBain Divalent250 ml
Kérastase
Spécifique
Bain Divalent
Šampon na vlasy
Původní cena
949 Kč
799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů
799 Kč
250 ml (320 Kč / 100 ml)
Slevový kód:
DEAL22
+1
velikost
Další velikosti
Balzám na vlasy po Pro ženyRedkenAcidicBezoplachová péče150 ml
Redken
Acidic
Bezoplachová péče
Balzám na vlasy
Původní cena
1 099 Kč
999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů
949 Kč
150 ml (666 Kč / 100 ml)
Slevový kód:
DEAL22
+1
velikost
Další velikosti
Fén na vlasy po UnisexParluxAlyonIonic1 ks
Parlux
Alyon
Ionic
Fén na vlasy
3 200 Kč
1 Kus (3 200 Kč / 1 kus)
Plochý kartáč po UnisexTangle TeezerThe Ultimate HairbrushUltimate Detangler Mini Transformative TealRUNWAY PINK
Tangle Teezer
The Ultimate Hairbrush
Ultimate Detangler Mini Transformative Teal
Plochý kartáč
Původní cena
319 Kč
239 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů
269 Kč
-11%
1 Kus (239 Kč / 1 kus)
%
+1
K dispozici je více odstínů
Šampon na vlasy po UnisexKérastaseRésistanceBain Extentioniste250 ml
Kérastase
Résistance
Bain Extentioniste
Šampon na vlasy
Původní cena
949 Kč
799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů
809 Kč
-1%
250 ml (320 Kč / 100 ml)
Slevový kód:
DEAL22
%
Šampon na vlasy po UnisexKérastaseDensifiqueBain Densité šampon500 ml
Kérastase
Densifique
Bain Densité šampon
Šampon na vlasy
1 549 Kč
500 ml (310 Kč / 100 ml)
+1
velikost
Další velikosti
Hair & Body wash po UnisexSol de JaneiroBeija FlorBody Wash385ml
Sol de Janeiro
Beija Flor
Body Wash
Hair & Body wash
Původní cena
650 Kč
449 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů
499 Kč
-10%
385 ml (117 Kč / 100 ml)
%
+1
velikost
Další velikosti
Kondicionér na vlasy po UnisexKérastaseRésistanceFondant Extentioniste200 ml
Kérastase
Résistance
Fondant Extentioniste
Kondicionér na vlasy
Původní cena
1 249 Kč
1 099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů
1 099 Kč
200 ml (550 Kč / 100 ml)
Slevový kód:
DEAL22
Vlasová kúra po UnisexKérastaseChroma AbsoluMasque Chroma Filler200 ml
Kérastase
Chroma Absolu
Masque Chroma Filler
Vlasová kúra
1 499 Kč
200 ml (750 Kč / 100 ml)
Šampon na vlasy po UnisexBalmain Hair Couture#INNERBEAUTYMoisturizing Shampoo50 ml
Balmain Hair Couture
Moisturizing Shampoo
Šampon na vlasy
Původní cena
350 Kč
329 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů
319 Kč
50 ml (658 Kč / 100 ml)
Slevový kód:
DEAL22
+1
velikost
Další velikosti
Šampon na vlasy po UnisexOlaplexNo. 4C Clarifying Shampoo250 ml
Olaplex
No. 4C Clarifying Shampoo
Šampon na vlasy
Původní cena
899 Kč
509 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů
449 Kč
250 ml (204 Kč / 100 ml)
Olej na vlasy po UnisexOlaplexBond MaintenanceNo. 7 Bonding Oil30 ml
Olaplex
Bond Maintenance
No. 7 Bonding Oil
Olej na vlasy
Původní cena
849 Kč
449 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů
479 Kč
-6%
30 ml (1 497 Kč / 100 ml)
%
Šampon na vlasy po UnisexKérastaseBlond AbsoluBain Lumière šampon250 ml
Kérastase
Blond Absolu
Bain Lumière šampon
Šampon na vlasy
Původní cena
949 Kč
849 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů
799 Kč
250 ml (340 Kč / 100 ml)
Slevový kód:
DEAL22
+1
velikost
Další velikosti
Šampon na vlasy po UnisexKérastasePremièreBain Décalcifiant Réparateur šampon250 ml
Kérastase
Première
Bain Décalcifiant Réparateur šampon
Šampon na vlasy
Původní cena
1 099 Kč
999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů
899 Kč
250 ml (400 Kč / 100 ml)
Slevový kód:
DEAL22
+2
velikosti
Další velikosti
Šampon na vlasy po UnisexRedkenExtremeExtreme Length Shampoo300 ml
Redken
Extreme
Extreme Length Shampoo
Šampon na vlasy
Původní cena
749 Kč
699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů
609 Kč
300 ml (233 Kč / 100 ml)
Slevový kód:
DEAL22
Šampon na vlasy po Pro ženyDouglas CollectionSalon HairHydrate & Refresh Hydrating Shampoo50 ml
Douglas Collection
Salon Hair
Hydrate & Refresh Hydrating Shampoo
Šampon na vlasy
Původní cena
109 Kč
79 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů
74 Kč
50 ml (158 Kč / 100 ml)
+1
velikost
Další velikosti
Šampon na vlasy po UnisexKiehl’s#INNERBEAUTYAmino Acid Shampoo250 ml
Kiehl’s
Amino Acid Shampoo
Šampon na vlasy
Původní cena
699 Kč
489 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů
699 Kč
-30%
250 ml (196 Kč / 100 ml)
Slevový kód:
KIEHLS20
%
Šampon na vlasy po UnisexRedkenVolume InjectionVolume Injection Shampoo300 ml
Redken
Volume Injection
Volume Injection Shampoo
Šampon na vlasy
Původní cena
749 Kč
699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů
609 Kč
300 ml (233 Kč / 100 ml)
Slevový kód:
DEAL22
Kondicionér na vlasy po UnisexRedkenAll SoftAll Soft Vlasový kondicionér300 ml
Redken
All Soft
All Soft Vlasový kondicionér
Kondicionér na vlasy
Původní cena
799 Kč
749 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů
699 Kč
300 ml (250 Kč / 100 ml)
Slevový kód:
DEAL22
+1
velikost
Další velikosti
Maska na vlasy po UnisexKérastaseGloss AbsoluKrémová maska200 ml
Kérastase
Gloss Absolu
Krémová maska
Maska na vlasy
Původní cena
1 649 Kč
1 549 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů
1 349 Kč
200 ml (774 Kč / 100 ml)
Slevový kód:
DEAL22
+1
velikost
Další velikosti
Šampon na vlasy po UnisexRedkenAll SoftShampoo300 ml
Redken
All Soft
Shampoo
Šampon na vlasy
Původní cena
749 Kč
699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů
609 Kč
300 ml (233 Kč / 100 ml)
Slevový kód:
DEAL22
+1
velikost
Další velikosti
Lak na vlasy po UnisexWella ProfessionalsEIMI SmoothEimi Smooth Thermal Image150 ml
Wella Professionals
EIMI Smooth
Eimi Smooth Thermal Image
Lak na vlasy
Původní cena
319 Kč
279 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů
229 Kč
150 ml (186 Kč / 100 ml)
Slevový kód:
DEAL22
Šampon na vlasy po UnisexKérastaseDensifiqueBain Densité Homme250 ml
Kérastase
Densifique
Bain Densité Homme
Šampon na vlasy
Původní cena
949 Kč
899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů
799 Kč
250 ml (360 Kč / 100 ml)
Slevový kód:
DEAL22
Šampon na vlasy po UnisexRedkenAcidic Color GlossColor Gloss300 ml
Redken
Acidic Color Gloss
Color Gloss
Šampon na vlasy
Původní cena
899 Kč
849 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů
699 Kč
300 ml (283 Kč / 100 ml)
Slevový kód:
DEAL22
+1
velikost
Další velikosti
Šampon na vlasy po UnisexKérastaseBlond AbsoluBain Ultra-Violet250 ml
Kérastase
Blond Absolu
Bain Ultra-Violet
Šampon na vlasy
Původní cena
949 Kč
799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů
799 Kč
250 ml (320 Kč / 100 ml)
Slevový kód:
DEAL22
Maska na vlasy po Pro ženyKérastaseGenesisMasque Reconstituant200 ml
Kérastase
Genesis
Masque Reconstituant
Maska na vlasy
1 499 Kč
200 ml (750 Kč / 100 ml)
Bezoplachový kondicionér po UnisexRedkenOne UnitedSpray 25 Benefits150 ml
Redken
One United
Spray 25 Benefits
Bezoplachový kondicionér
Původní cena
849 Kč
749 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů
599 Kč
150 ml (499 Kč / 100 ml)
Slevový kód:
DEAL22
Šampon na vlasy po UnisexKérastaseSymbioseBain Creme Anti-Pelliculaire250 ml
Kérastase
Symbiose
Bain Creme Anti-Pelliculaire
Šampon na vlasy
849 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů
899 Kč
-5%
250 ml (340 Kč / 100 ml)
%
Šampon na vlasy po UnisexKérastaseSpécifiqueBain Prévention250 ml
Kérastase
Spécifique
Bain Prévention
Šampon na vlasy
Původní cena
949 Kč
899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů
899 Kč
250 ml (360 Kč / 100 ml)
Slevový kód:
DEAL22
Šampon na vlasy po Pro mužeKérastaseGenesis HommeBain de Force Quotidien250 ml
Kérastase
Genesis Homme
Bain de Force Quotidien
Šampon na vlasy
Původní cena
949 Kč
899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů
849 Kč
250 ml (360 Kč / 100 ml)
Slevový kód:
DEAL22
Šampon na vlasy po UnisexHAIR RITUEL by Sisley#INNERBEAUTYSoothing Anti-dandruff Shampoo200 ml
HAIR RITUEL by Sisley
Soothing Anti-dandruff Shampoo
Šampon na vlasy
Původní cena
2 090 Kč
1 949 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů
1 909 Kč
200 ml (974 Kč / 100 ml)
Slevový kód:
DEAL22
+1
velikost
Další velikosti
Balzám na vlasy po UnisexHAIR RITUEL by Sisley#INNERBEAUTYRestructuring Nourishing Balm for hair lengths and ends125 g
HAIR RITUEL by Sisley
Restructuring Nourishing Balm for hair lengths and ends
Balzám na vlasy
Původní cena
2 960 Kč
2 600 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů
2 600 Kč
125 g (2 080 Kč / 100 g)
Slevový kód:
DEAL22
Kondicionér na vlasy po UnisexRedkenExtremeLength300 ml
Redken
Extreme
Length
Kondicionér na vlasy
Původní cena
849 Kč
749 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů
599 Kč
300 ml (250 Kč / 100 ml)
Slevový kód:
DEAL22
Vlasová kúra po UnisexKérastaseSoleilSoleil Masque Après-Soleil200 ml
Kérastase
Soleil
Soleil Masque Après-Soleil
Vlasová kúra
1 399 Kč
200 ml (700 Kč / 100 ml)
Šampon na vlasy po UnisexHAIR RITUEL by SisleyThe Perfect PartnersFortifying Densifying Shampoo200 ml
HAIR RITUEL by Sisley
The Perfect Partners
Fortifying Densifying Shampoo
Šampon na vlasy
Původní cena
1 999 Kč
1 499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů
1 599 Kč
-6%
200 ml (750 Kč / 100 ml)
%
+1
velikost
Další velikosti
Další stránka
Strana 1 z 7
Strana 1 z 7
Strana 2 z 7
Strana 3 z 7
Strana 4 z 7
Strana 5 z 7
Strana 6 z 7