PŘIPRAVTE SE NA LÉTO A ZÍSKEJTE SLEVU AŽ 25 %
Článek byl úspěšně přidán.

FOREO Vyživující maska UFO Call It a Night Maska na obličej

+ 13 Beauty Points
1 g Číslo produktu: 020995
269 Kč
Zboží bude opět k dispozici.
Doprava zdarma od 699 Kč

Objednávky vytvořené do 15:00 budou odeslány ještě dnes. Očekávané datum doručení za 1 až 2 pracovní dny.

*Ceny na webu a na prodejnách se mohou lišit.

Prosím informujte mne, jakmile produkt bude opět k dispozici.


Souhlasím, že jsem si přečetl prohlášení o ochraně osobních údajů a souhlasím s ním.
  • 020995
Informace o produktu

UKOLÉBEJTE SVOU POKOŽKU KE SPÁNKU   

Luxusní receptura této masky se kombinuje s jedinečným programem UFO, který je navržený tak, aby zajistil zářící pokožku od večera do rána a proměnil 20minutové ošetření na 90sekundový zážitek!    

UFO aktivovaná maska Call It a Night ​​obsahuje ženšen a olivový olej, které vyživují a revitalizují - recepturu, která regeneruje pokožku přes noc.     

 

90ti SEKUNDOVÝ POŽITEK   

Ošetření obličejovou maskou UFO Call It a Night začíná 30 sekundami pulzací T-Sonic vyšší frekvence spolu s termoterapií a červeným světlem LED, aby se esence dostala pod povrch pokožky. Pulzace T-Sonic pak přecházejí na nižší frekvenci s červeným světlem LED vypnutým a zablokovanou termoterapií, aby se zvýšila cirkulace krve a obnovila pružnost pokožky.     

 

KOREJSKÁ MASKA BUDOUCNOST   

Extrémně měkké mikrovlákno masky Call It a Night ​​zajišťuje dokonalou pokožku od svítání do setmění a kombinuje se s unikátním, aplikací řízeným ošetřovacím programem UFO, který je navržen tak, aby Vám pomohl relaxovat ve chvíli, kdy jste připraveni ulehnout k spánku.

Typ pokožky: všechny typy pleti
Ocenění produktu: bez alkoholu, bez amoniaku, bez komedogenu, bez mikroplastů, bez olejových složek, bez oříškových stop, bez parabenů, bez parafinu, bez pigmentu a barviv, bez silikonů, bez sulfátů, phthalate free
Majetek: hydratační, proti znečištění
Věk: 20+
Dárek pro: narozeniny
Cestovní velikost: pravá
Návod k použití

1. PŘÍPRAVA & VÝŽIVA  

Termoterapie otevírá póry a vpravuje výživné sérum hluboko pod povrch pokožky pomocí pulzací T-Sonic. Omlazující červená světla LED stimulují tvorbu kolagenu.   

 

2. REVITALIZACE 

Pulzace T-Sonic jsou redukovány na nízkou frekvenci a kombinují se s červeným světlem LED pro zlepšení krevního oběhu a obnovení pružnosti kůže pro hladší a zářivější vzhled. 

Doporučit