Přeskočit na hlavní obsah
K nákupu až 2 vzorky zdarma Doprava zdarma 699 Kč Doručení za 1 až 2 pracovní dny
AKTUÁLNÍ NABÍDKA
BEAUTY SLUŽBY
Karta Douglas
Prodejny
-25 %* na vybrané značky při nákupu nad 2 900 Kč!
Kód:
SMILE25
Vraťte se
Proveďte vyhledávání
Domů
K vyhledávači prodejen
K mému účtu
K mému seznamu přání
Do košíku
ADVENTNÍ KALENDÁŘE
Dárková karta
ZNAČKY
Otevřít nabídku ZNAČKY
Parfémy
Otevřít nabídku Parfémy
Líčení
Otevřít nabídku Líčení
Obličej
Otevřít nabídku Obličej
Tělo
Otevřít nabídku Tělo
Vlasy
Otevřít nabídku Vlasy
Životní styl
Otevřít nabídku Životní styl
Zdraví a wellness
Otevřít nabídku Zdraví a wellness
Douglas Collection
Otevřít nabídku Douglas Collection
NOVINKY
Otevřít nabídku NOVINKY
BEAUTY SALE
Otevřít nabídku BEAUTY SALE
POUZE V DOUGLAS
Udržitelnost
Otevřít nabídku Udržitelnost
Služby
Otevřít nabídku Služby
Homepage
Wella Professionals
Wella Professionals - INVIGO Blonde Recharge
Wella Professionals - INVIGO Blonde Recharge3
výsledky
Wella Professionals - INVIGO Blonde Recharge
(3)
Filtr
Cena
Typ produktu
Značka
Pro koho
Vlastnosti
Šampon na vlasy po UnisexWella ProfessionalsINVIGO Blonde Rechargewith Purple Pigments - Highlighted, Cool Blonde or Silver Hair300 ml
Wella Professionals
INVIGO Blonde Recharge
with Purple Pigments - Highlighted, Cool Blonde or Silver Hair
Šampon na vlasy
649 Kč
300 ml (216 Kč / 100 ml)
+1
velikost
Další velikosti
Kondicionér na vlasy po UnisexWella ProfessionalsINVIGO Blonde RechargeCool Neutralizing Conditioner200 ml
Wella Professionals
INVIGO Blonde Recharge
Cool Neutralizing Conditioner
Kondicionér na vlasy
799 Kč
200 ml (400 Kč / 100 ml)
Kondicionér na vlasy po UnisexWella ProfessionalsINVIGO Blonde RechargeBlonde Recharge300 ml
Wella Professionals
INVIGO Blonde Recharge
Blonde Recharge
Kondicionér na vlasy
429 Kč
300 ml (143 Kč / 100 ml)
vyprodané