Přeskočit na hlavní obsah
K nákupu až 2 vzorky zdarma Doprava zdarma 699 Kč Doručení za 1 až 2 pracovní dny
AKTUÁLNÍ NABÍDKA
BEAUTY SLUŽBY
Karta Douglas
Prodejny
-22 %* při nákupu nad 2 900 Kč!
Kód:
DEAL22
Vraťte se
Proveďte vyhledávání
Domů
K vyhledávači prodejen
K mému účtu
K mému seznamu přání
Do košíku
ADVENTNÍ KALENDÁŘE
Dárková karta
ZNAČKY
Otevřít nabídku ZNAČKY
Parfémy
Otevřít nabídku Parfémy
Líčení
Otevřít nabídku Líčení
Obličej
Otevřít nabídku Obličej
Tělo
Otevřít nabídku Tělo
Vlasy
Otevřít nabídku Vlasy
Životní styl
Otevřít nabídku Životní styl
Zdraví a wellness
Otevřít nabídku Zdraví a wellness
Douglas Collection
Otevřít nabídku Douglas Collection
NOVINKY
Otevřít nabídku NOVINKY
BEAUTY SALE
Otevřít nabídku BEAUTY SALE
POUZE V DOUGLAS
Udržitelnost
Otevřít nabídku Udržitelnost
Služby
Otevřít nabídku Služby
Homepage
ELEMIS
ELEMIS - Tělo
ELEMIS - Tělo8
výsledky
ELEMIS - Tělo
(8)
Filtr
Cena
Typ produktu
Značka
Pro koho
Udržitelnost
Akce
Tělový olej po UnisexELEMISMusclease Active Body Oil100 ml
ELEMIS
Musclease Active Body Oil
Tělový olej
1 099 Kč
100 ml (1 099 Kč / 100 ml)
nový
Gel na holení po UnisexELEMIS200 ml
ELEMIS
Gel na holení
749 Kč
200 ml (374 Kč / 100 ml)
nový
Tělový olej po UnisexELEMISCellutox Active Body Oil100 ml
ELEMIS
Cellutox Active Body Oil
Tělový olej
1 399 Kč
100 ml (1 399 Kč / 100 ml)
nový
Tělový olej po UnisexELEMISJapanese Camellia Body Oil100 ml
ELEMIS
Japanese Camellia Body Oil
Tělový olej
1 399 Kč
100 ml (1 399 Kč / 100 ml)
nový
Sprchový gel po Pro ženyELEMIS300 ml
ELEMIS
Sprchový gel
1 399 Kč
300 ml (466 Kč / 100 ml)
nový
Tělový krém po Pro ženyELEMISFrangipani Monoi Body Cream200 ml
ELEMIS
Frangipani Monoi Body Cream
Tělový krém
749 Kč
200 ml (374 Kč / 100 ml)
nový
Tělové mléko po Pro ženyELEMISMayfair No. 9 – krém na ruce a tělo300 ml
ELEMIS
Mayfair No. 9 – krém na ruce a tělo
Tělové mléko
999 Kč
300 ml (333 Kč / 100 ml)
nový
po Pro ženyELEMISPro-Collagen Overnight Matrix50 ml
ELEMIS
Pro-Collagen Overnight Matrix
5 500 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů
4 400 Kč
50 ml (11 000 Kč / 100 ml)
Slevový kód:
DEAL22