Přeskočit na hlavní obsah
K nákupu až 2 vzorky zdarma Doprava zdarma 699 Kč Doručení za 1 až 2 pracovní dny
AKTUÁLNÍ NABÍDKA
BEAUTY SLUŽBY
Karta Douglas
Prodejny
-25 %* na vybrané značky při nákupu nad 2 900 Kč!
Kód:
SMILE25
Vraťte se
Proveďte vyhledávání
Domů
K vyhledávači prodejen
K mému účtu
K mému seznamu přání
Do košíku
ADVENTNÍ KALENDÁŘE
Dárková karta
ZNAČKY
Otevřít nabídku ZNAČKY
Parfémy
Otevřít nabídku Parfémy
Líčení
Otevřít nabídku Líčení
Obličej
Otevřít nabídku Obličej
Tělo
Otevřít nabídku Tělo
Vlasy
Otevřít nabídku Vlasy
Životní styl
Otevřít nabídku Životní styl
Zdraví a wellness
Otevřít nabídku Zdraví a wellness
Douglas Collection
Otevřít nabídku Douglas Collection
NOVINKY
Otevřít nabídku NOVINKY
BEAUTY SALE
Otevřít nabídku BEAUTY SALE
POUZE V DOUGLAS
Udržitelnost
Otevřít nabídku Udržitelnost
Služby
Otevřít nabídku Služby
Homepage
Kérastase
Vlasy
Péče o vlasy
Kérastase - Šampony na vlasy
Kérastase - Šampony na vlasy34
výsledky
Kérastase - Šampony na vlasy
(34)
Filtr
Cena
Typ produktu
Značka
Pro koho
Barva
Vlastnosti
Udržitelnost
Složení
Akce
Dárek k
Typ vlasů
Šampon na vlasy po Pro ženyKérastaseGenesisBain Hydra-Fortifiant šampon250 ml
Kérastase
Genesis
Bain Hydra-Fortifiant šampon
Šampon na vlasy
849 Kč
250 ml (340 Kč / 100 ml)
+2
velikosti
Další velikosti
Šampon na vlasy po Pro ženyKérastaseGloss AbsoluBAIN HYDRA-GLAZE REFILL POUCH250 ml
Kérastase
Gloss Absolu
BAIN HYDRA-GLAZE REFILL POUCH
Šampon na vlasy
Původní cena
949 Kč
799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů
699 Kč
250 ml (320 Kč / 100 ml)
+2
velikosti
Další velikosti
Šampon na vlasy po UnisexKérastaseChroma AbsoluChroma Respect Refill Pouch250 ml
Kérastase
Chroma Absolu
Chroma Respect Refill Pouch
Šampon na vlasy
Původní cena
949 Kč
849 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů
799 Kč
250 ml (340 Kč / 100 ml)
+1
velikost
Další velikosti
Šampon na vlasy po UnisexKérastaseSpécifiqueBain Divalent250 ml
Kérastase
Spécifique
Bain Divalent
Šampon na vlasy
Původní cena
949 Kč
799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů
799 Kč
250 ml (320 Kč / 100 ml)
+1
velikost
Další velikosti
Šampon na vlasy po UnisexKérastaseRésistanceBain Extentioniste250 ml
Kérastase
Résistance
Bain Extentioniste
Šampon na vlasy
Původní cena
949 Kč
849 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů
809 Kč
250 ml (340 Kč / 100 ml)
Šampon na vlasy po UnisexKérastaseBlond AbsoluBain Lumière šampon250 ml
Kérastase
Blond Absolu
Bain Lumière šampon
Šampon na vlasy
Původní cena
949 Kč
849 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů
799 Kč
250 ml (340 Kč / 100 ml)
+1
velikost
Další velikosti
Šampon na vlasy po UnisexKérastaseDensifiqueBain Densité šampon250 ml
Kérastase
Densifique
Bain Densité šampon
Šampon na vlasy
Původní cena
949 Kč
899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů
799 Kč
250 ml (360 Kč / 100 ml)
+1
velikost
Další velikosti
Šampon na vlasy po UnisexKérastasePremièreBain Décalcifiant Réparateur šampon250 ml
Kérastase
Première
Bain Décalcifiant Réparateur šampon
Šampon na vlasy
Původní cena
1 099 Kč
999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů
899 Kč
250 ml (400 Kč / 100 ml)
+2
velikosti
Další velikosti
Šampon na vlasy po UnisexKérastaseBlond AbsoluBain Ultra-Violet250 ml
Kérastase
Blond Absolu
Bain Ultra-Violet
Šampon na vlasy
Původní cena
949 Kč
799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů
799 Kč
250 ml (320 Kč / 100 ml)
Šampon na vlasy po UnisexKérastaseDensifiqueBain Densité Homme250 ml
Kérastase
Densifique
Bain Densité Homme
Šampon na vlasy
Původní cena
949 Kč
899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů
799 Kč
250 ml (360 Kč / 100 ml)
Šampon na vlasy po UnisexKérastaseRésistanceResistance Bain Force Architecte Refill Pouch250 ml
Kérastase
Résistance
Resistance Bain Force Architecte Refill Pouch
Šampon na vlasy
Původní cena
849 Kč
799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů
649 Kč
250 ml (320 Kč / 100 ml)
+1
velikost
Další velikosti
Šampon na vlasy po UnisexKérastaseSymbioseBain Creme Anti-Pelliculaire250 ml
Kérastase
Symbiose
Bain Creme Anti-Pelliculaire
Šampon na vlasy
899 Kč
250 ml (360 Kč / 100 ml)
Šampon na vlasy po UnisexKérastaseGenesisBain Nutri Fortifant250 ml
Kérastase
Genesis
Bain Nutri Fortifant
Šampon na vlasy
Původní cena
949 Kč
849 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů
799 Kč
250 ml (340 Kč / 100 ml)
Šampon na vlasy po UnisexKérastaseSpécifiqueBain Prévention250 ml
Kérastase
Spécifique
Bain Prévention
Šampon na vlasy
949 Kč
250 ml (380 Kč / 100 ml)
Šampon na vlasy po Pro mužeKérastaseGenesis HommeBain de Force Quotidien250 ml
Kérastase
Genesis Homme
Bain de Force Quotidien
Šampon na vlasy
Původní cena
949 Kč
899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů
849 Kč
250 ml (360 Kč / 100 ml)
Šampon na vlasy po UnisexKérastaseVolumifiqueBain Volume250 ml
Kérastase
Volumifique
Bain Volume
Šampon na vlasy
Původní cena
849 Kč
799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů
599 Kč
250 ml (320 Kč / 100 ml)
Šampon na vlasy po UnisexKérastaseCurl ManifestoBain Hydratation Douceur250 ml
Kérastase
Curl Manifesto
Bain Hydratation Douceur
Šampon na vlasy
Původní cena
949 Kč
849 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů
799 Kč
250 ml (340 Kč / 100 ml)
Šampon na vlasy po UnisexKérastaseGloss AbsoluNáhradní náplň šamponové lázně500 ml
Kérastase
Gloss Absolu
Náhradní náplň šamponové lázně
Šampon na vlasy
1 699 Kč
500 ml (340 Kč / 100 ml)
+2
velikosti
Další velikosti
Šampon na vlasy po UnisexKérastaseRésistanceBain Thérapiste250 ml
Kérastase
Résistance
Bain Thérapiste
Šampon na vlasy
949 Kč
250 ml (380 Kč / 100 ml)
Šampon na vlasy po UnisexKérastaseSpécifiqueBain Vital Dermo-Calm250 ml
Kérastase
Spécifique
Bain Vital Dermo-Calm
Šampon na vlasy
899 Kč
250 ml (360 Kč / 100 ml)
Šampon na vlasy po UnisexKérastaseDisciplineBain Fluidealiste250 ml
Kérastase
Discipline
Bain Fluidealiste
Šampon na vlasy
949 Kč
250 ml (380 Kč / 100 ml)
Šampon na vlasy po UnisexKérastaseElixir UltimeLe Bain250 ml
Kérastase
Elixir Ultime
Le Bain
Šampon na vlasy
949 Kč
250 ml (380 Kč / 100 ml)
Šampon na vlasy po UnisexKérastaseNutritiveBain Satin250 ml
Kérastase
Nutritive
Bain Satin
Šampon na vlasy
Původní cena
849 Kč
749 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů
699 Kč
250 ml (300 Kč / 100 ml)
Sada vlasové kosmetiky po UnisexKérastaseDensifiqueBain Densite – plnitelná lahvička s pumpičkou a náhradní balení šamponu1 ks
Kérastase
Densifique
Bain Densite – plnitelná lahvička s pumpičkou a náhradní balení šamponu
Sada vlasové kosmetiky
2 400 Kč
1 Kus (2 400 Kč / 1 kus)
Šampon na vlasy po Pro mužeKérastaseGenesis HommeBain De Masse Épaississant250 ml
Kérastase
Genesis Homme
Bain De Masse Épaississant
Šampon na vlasy
Původní cena
949 Kč
899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů
799 Kč
250 ml (360 Kč / 100 ml)
Sada vlasové kosmetiky po UnisexKérastasePremièreBain Decalcifiant – plnitelná lahvička s pumpičkou a náhradní balení šamponu1 ks
Kérastase
Première
Bain Decalcifiant – plnitelná lahvička s pumpičkou a náhradní balení šamponu
Sada vlasové kosmetiky
2 900 Kč
1 Kus (2 900 Kč / 1 kus)
Šampon na vlasy po UnisexKérastaseNutritiveBain Satin Riche Refill Pouch250 ml
Kérastase
Nutritive
Bain Satin Riche Refill Pouch
Šampon na vlasy
Původní cena
849 Kč
799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů
799 Kč
250 ml (320 Kč / 100 ml)
+1
velikost
Další velikosti
Šampon na vlasy po UnisexKérastaseSoleilSoleil Bain Après-Soleil250 ml
Kérastase
Soleil
Soleil Bain Après-Soleil
Šampon na vlasy
849 Kč
250 ml (340 Kč / 100 ml)
Sada vlasové kosmetiky po UnisexKérastaseGenesisDISCOVERY SET1 ks
Kérastase
Genesis
DISCOVERY SET
Sada vlasové kosmetiky
1 349 Kč
1 Kus (1 349 Kč / 1 kus)
Momentálně nedostupné
Sada vlasové kosmetiky po Pro ženyKérastaseChroma AbsoluFONDANT BOX1 kus
Kérastase
Chroma Absolu
FONDANT BOX
Sada vlasové kosmetiky
1 450 Kč
1 Kus (1 450 Kč / 1 kus)
Momentálně nedostupné
Šampon na vlasy po UnisexKérastaseGenesisBain Nutri-Fortifiant500 ml
Kérastase
Genesis
Bain Nutri-Fortifiant
Šampon na vlasy
1 449 Kč
500 ml (290 Kč / 100 ml)
Momentálně nedostupné
Šampon na vlasy po Pro ženyKérastaseDisciplineBain Fluidealiste Gentle500 ml
Kérastase
Discipline
Bain Fluidealiste Gentle
Šampon na vlasy
1 699 Kč
500 ml (340 Kč / 100 ml)
Momentálně nedostupné
Šampon na vlasy po Pro ženyKérastaseChronologisteBain Régénérant250 ml
Kérastase
Chronologiste
Bain Régénérant
Šampon na vlasy
990 Kč
250 ml (396 Kč / 100 ml)
Momentálně nedostupné
Šampon na vlasy po UnisexKérastaseSpécifiqueBain Riche Dermo-Calm250 ml
Kérastase
Spécifique
Bain Riche Dermo-Calm
Šampon na vlasy
949 Kč
250 ml (380 Kč / 100 ml)
Momentálně nedostupné