ZJISTĚTE JAKÉ PŘEKVAPENÍ NA VÁS ČEKÁ V NAŠEM ONLINE ADVENTNÍM KALENDÁŘI!

Valentýn

(0)
Zavřít filtry
Zrušit všechny filtry
Kategorie
Filtrovat

Nenalezeny žádné produkty odpovídající všem kritériím.

Dárek na Valentýna: Láska je ten nejkrásnější dárek

Říká se, že láska není emoce, ale samotná podstata naší existence. A také to, že v životě je jen jedno štěstí– milovat a být milován. Proto, jací jsme, a někdy i navzdory tomu. Svátek svatého Valentýna je skvělou příležitostí, jak si tyto hluboké city připomenout a užít si špetku romantiky. V parfumeriích Douglas najdete perfektní valentýnský dárek pro muže i ženy.

Valentýnské dárky, na které nezapomene

Vůně mají magickou moc vyvolávat dávno ztracené vzpomínky i vrýt do paměti jedinečné okamžiky. Překvapte na Valentýna svou lásku parfémem, který ji bude provázet na každém kroku. Smyslná, něžná, hravá anebo nespoutaná. Láska má mnoho podob, stejně jako vůně. V nabídce parfumerií Douglas najdete stovky dámských a pánských parfémů, které jsou ideálním dárkem k svátku všech zamilovaných.

Hledáte originální parfém pro výjimečnou osobu? Niche parfémy jsou složeny z těch nejvzácnějších přírodních ingrediencí, vytvořeny věhlasnými mistry ve světě parfémů a ukryty v luxusních flakónech. Většina z nich je navíc unisex vůně, zamilují si je tedy jak ženy, tak muži. Sázkou na jistotu jsou pak ikonické vůně, které si podmanily celý svět, jako například ty od Lancôme, Yves Saint Laurenta, Diora, Chloé nebo Marca Jacobse.

Potěšení pro všechny smysly

Kdy jindy rozmazlovat ty, které milujeme, než na svatého Valentýna? Skvělým dárkem pro tuto příležitost jsou maličkosti, které hýčkají od hlavy až k patě. Pečující tělová mléka, kúry nebo oleje plné vůní, které vás zanesou do exotických dálek. Objevte produkty pro dokonalou péči o pleť, které probudí všechny smysly nejen na Valentýna.

Valentýnské překvapení pro chvíle plné romantiky

Nejlepším místem, kde oslavit svátek zamilovaných, je náruč vašeho partnera. Valentýnskou atmosféru pak k dokonalosti doladí voňavé drobnosti. V parfumeriích Douglas najdete pěny do koupele pro romantické chvíle ve dvou i vonné svíčky, které váš domov zahalí do vůně smyslného jasmínu, exotického bergamotu nebo harmonické pivoňky.

Stále nevíte, po čem sáhnout? Prozkoumejte naši nabídku bestsellerů, se kterými při výběru nešlápnete vedle. Ať už vsadíte na klasiku v podobě parfému, nebo překvapíte maličkostí, tím největším dárkem je vždy láska samotná.

Zobrazit více Zobrazit méně