Článek byl úspěšně přidán.

Yves Saint Laurent Rouge Pur Couture Reno Refill Rtěnka

 RMR %
RMR
 RMR %
RMR
 RMN %
RMN
 RMO %
RMO
 RMF %
RMF
 RMR %
 RMN %
 RMO %
 RMF %
 RMR %
RMR
 RMN %
RMN
 RMO %
RMO
 RMF %
RMF
+ 32 Beauty Points
 RMR %
RMR
 RMR %
RMR
 RMN %
RMN
 RMO %
RMO
 RMF %
RMF
 RMR %
 RMN %
 RMO %
 RMF %
 RMR %
RMR
 RMN %
RMN
 RMO %
RMO
 RMF %
RMF
3.8 g Číslo produktu: 1113429
800 Kč
640 Kč
168 Kč / 1 g Nejnižší cena za posledních 30 dnů před slevou 560 Kč
Zboží je skladem.
Doprava zdarma od 699 Kč

Objednávky vytvořené do 15:00 budou odeslány ještě dnes. Očekávané datum doručení za 1 až 2 pracovní dny.

*Slevové akce se mohou na webu a na prodejnách lišit.

  • 1113429
Informace o produktu

Tento rok vstupuje rtěnka do nové éry díky působivé renovaci globální ikony značky YSL. Rouge Pur Couture porušuje pravidla hry díky novému složení, novému couture balení a také nové, odborně vybrané řadě odstínů. ČISTÁ BARVA. ČISTÁ PÉČE. ČISTÝ COUTURE EFEKT. Báze z 80 % vyhlazující péči o rty plná ceramidů a výtažků z tuberózy a opuncie z komunitních zahrad Ourika společnosti YSL. Ochrana rtů a příjemný pocit při nošení až na 16 h. Nové couture balení ztělesňující ducha značky YSL. Nová řada odborně vybraných odstínů pro všechny tóny pleti a styly líčení. Objevte novou kapitolu rtěnek Rouge Pur Couture.

Nová řada odstínů maximalizuje moderní couture efekt a zahrnuje nejsvětlejší až nejtmavší i nejstudenější až nejteplejší barevné podtóny. Do popředí se dostávají čtyři inspirativní odstíny, každý z jiné skupiny barev, které přinášejí nový zážitek s dokonale módním saténovým výsledkem: Rouge Muse, Nu Muse, Orange Muse a Pink Muse.

YSL Beauty se i nadále snaží snižovat svůj dopad na životní prostředí prostřednictvím ekologicky navržených obalů. Svůj oblíbený odstín Muse nyní můžete doplnit jediným kliknutím, protože obal rtěnky Rouge Pur Couture se proměňuje do nové udržitelné podoby, která symbolizuje moderní luxus. Čtyři muse odstíny rtěnky Rouge Pur Couture budou k dispozici v náplních vytvořených s cílem snížit roční spotřebu plastů a kovů. Každá rtěnka se také vyrábí v závodě se 100% obnovitelnou energií a je zabalena do krabičky z kartonu pocházejícího z lesů obhospodařovaných udržitelným způsobem a certifikovaného organizací Forest Stewardship Council™ (FSC™ Mix).

Aplikujte na: rty
Typ produktu: pero
Konzistence: kompaktní
Finiš: satén
Znovu naplnitelný: NE
Náplň: ANO
Návod k použití

Aplikace: Nenanášejte rtěnku zcela vysunutou, abyste zachovali kvalitu produktu.

Doporučit