SLEVA 20 % PŘI NÁKUPU NAD 1390 KČ A 25 % NA ADVENTNÍ KALENDÁŘE!
Článek byl úspěšně přidán.

Tomorrowlabs Hair Restoration Foam Vlasová péče

+ 114 Beauty Points
Tomorrowlabs Hair Restoration Foam
150 ml Číslo produktu: 756643
2290 Kč
15267 Kč / 1000 ml
Zboží je skladem.
Doprava zdarma od 699 Kč

Objednávky vytvořené do 15:00 budou odeslány ještě dnes. Očekávané datum doručení za 1 až 2 pracovní dny.

*Slevové akce se mohou na webu a na prodejnách lišit.

  • 756643
Informace o produktu

Řeší dědičné vypadávání vlasů u kořene. Pro krátké vlasy. Pěna pro obnovu vlasů šetrná k pokožce byla speciálně vyvinuta proti dědičnému vypadávání vlasů u kratších a tenkých vlasů. Pěna pro obnovu vlasů se snadno používá a je velmi dobře snášena pokožkou. Jeho inovativní složení bylo vyvinuto na základě technologie aktivních složek HSF a vykazuje viditelné účinky tam, kde slabé a řídnoucí vlasy potřebují zvláštní podporu: u kořene. Technologie Tomorrowlabs HSF využívá mechanismus buněčné regenerace, za který byla v roce 2019 udělena Nobelova cena za medicínu třem špičkovým výzkumníkům z USA a Velké Británie. Jeho vzorec je dermatologicky testován a jeho HSF účinek na dědičné vypadávání vlasů byl analyzován v několika vědeckých studiích. Pěna pro obnovu vlasů má za cíl stimulovat buněčnou regeneraci vlasového folikulu. Díky své vynikající toleranci pokožky může být pěna pro obnovu vlasů používána dlouhodobě, a proto je ideální pro profylaxi a udržování zdravých a krásných vlasů. Vhodné pro muže i ženy. 

 

• Klinicky testovaná účinnost proti dědičnému vypadávání vlasů 

• Podporuje opětovný růst vlasů v kořenech díky inovativní technologii aktivních složek HSF 

• Snadná aplikace na postižené oblasti 

• Viditelné výsledky již po 12 týdnech (aplikace jednou denně) 

• Chrání a zklidňuje pokožku. Žádné vedlejší účinky nebo podráždění kůže 

• Neovlivňuje vzácný režim vlasů 

• Pro muže a ženy

Typ produktu: láhev s pumpičkou
Majetek: proti vypadávání vlasů, vyživující
Výhody produktu: clean_beauty
Typ vlasů: všechny typy vlasů
Aplikujte na: vlasy
Barva na vlasy: všechny barvy vlasů
Konzistence: pěna
Návod k použití

HSF produkty pro obnovu vlasů musí být aplikovány jednou denně. Pěna je vhodná zejména pro oblasti s řídnoucími nebo krátkými vlasy, takže je zaručen kontakt mezi pěnou a pokožkou hlavy. Aplikujte prsty na postižené oblasti v oblasti tonzury a masírujte po dobu 1-2 minut. Pro dosažení nejlepších výsledků by měly být produkty HSF Hair Restoration používány po delší dobu 3 nebo dokonce 6 měsíců. První viditelné výsledky lze vidět po prvních několika týdnech. Dlouhodobé použití pro léčbu vypadávání vlasů nebo jako profylaxe je možné díky složení šetrnému k pokožce.

Složení
Aqua, Butane, Glycerin, Propane, Cetrimonium Chloride, 1,2-Dimethyl-3-Hydroxy-4(1h)-Pyridone, Cocamidopropyl Betaine, Panthenol, Propylene Glycol, Isobutane, Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Glycine, Larix Europaea Wood Extract, Sodium Metabisulfite, Camellia Sinensis Leaf Extract, Zinc Chloride
Doporučit