SLEVA 20 % PŘI NÁKUPU NAD 1390 KČ A 25 % NA ADVENTNÍ KALENDÁŘE!
Článek byl úspěšně přidán.

Tomáš Arsov Divine Flower Natural Soap Mýdlo

+ 8 Beauty Points
Tomáš Arsov Divine Flower Natural Soap
110 g Číslo produktu: 325331
165 Kč
150 Kč / 100 g
give-away-image-data
Tomáš Arsov plátěná taška se 6 vzorečky

Získáte k nákupu produktů Tomáš Arsov v hodnotě 1100 Kč. Platí do vydání zásob.

Zboží je skladem.
Doprava zdarma od 699 Kč

Objednávky vytvořené do 15:00 budou odeslány ještě dnes. Očekávané datum doručení za 1 až 2 pracovní dny.

*Slevové akce se mohou na webu a na prodejnách lišit.

  • 325331
Informace o produktu

Naše mýdla jsou přírodním produktem a jsou vyráběna zmýdelněním /saponifikací/ jen řepkového za studena lisovaného v potravinářské kvalitě, který zaručuje šetrnou péči o pokožku. Tento olej je vyráběn z řepky olejné, která se pěstuje v ČR. Nepoužíváme žádné chemické konzervanty, parabeny, parfémy a ani jiné přidané chemické složky. 

 

Mýdlo je dermatologicky testované lékařskou studií ve spolupráci s IKEM Praha a ČVUT, fakultou biomedicínského inženýrství. 

 

Jsou vyráběna ručně v souladu s tradičními postupy a s mimořádnou péčí jak při vlastní výrobě tak v procesu zrání. Tento postup je zcela odlišný od procesu průmyslové výroby mýdla. Drobné povrchové nepřesnosti jsou způsobené manufakturním zpracováním každého kusu. Barevné změny a slabý mastný film jsou projevem zrání a nejsou na závadu. Díky tomu jsou v našem mýdle zachovány všechny užitečné vyživující látky řepkového oleje. 

Návod k použití

Použití: Při mytí tvoří krémovou pěnu, která není tak intenzivní jak u běžných mýdel, protože nepoužíváme palmový ani kokosový olej. Pokožku nevysušuje, navíc mizí drobné defekty pokožky na celém těle. Mytí je příjemné pro vaši pokožku, která se velmi jemně čistí, ale i krémuje a tak zůstává jemná a hebká. Vytváří novou dimenzi mytí. Zatímco se umýváte či koupete naše mýdlo také krémuje vaši pokožku. Používáním našeho mýdla se stává koupání a mytí velmi příjemné a neobvyklé.

Složení
Za studena lisovaný zmýdelněný řepkový olej a voda
Doporučit