V APLIKACI DOUGLAS NYNÍ ZÍSKÁTE SLEVU 20 % S KÓDEM "APPDAYS"!
Článek byl úspěšně přidán.

The Ordinary The Balance Set Set péče o pleť obličeje

+ 39 Beauty Points
1 kus Číslo produktu: 840415
790 Kč
Zboží je skladem.
Doprava zdarma od 699 Kč

Objednávky vytvořené do 15:00 budou odeslány ještě dnes. Očekávané datum doručení za 1 až 2 pracovní dny.

*Ceny na webu a na prodejnách se mohou lišit.

  • 840415
Informace o produktu

The Ordinary obnovuje rovnováhu pletí s touto sadou pro péči o pleť, výběrem čtyř silných produktů na rozšíření vaší stávající rutiny. 

 

Sada obsahuje: 

- Squalane Cleanser (50ml)

- Salicylic Acid 2% Masque (50ml)

- Niacinamide 10% + Zinc 1% (30ml)

- Natural Moisturizing Factors + HA (30ml)

 

- Squalane Cleanser - Čisticí produkt se skvalanem (50ml)

Tento jemný produkt se účinně rozkládá, rozpouští a odstraňuje make-up a zanechává pokožku svěží a čistou. 

Tento hydratační čisticí produkt je obohacený o skvalan a lipofilické estery, které pokožku hydratují a přecházejí pocitu suchosti, napnutí, které mohou nastat po použití běžných čisticích produktů. Textura čisticího produktu se proměňuje z výživného balzámu na čirou, olejnatou konzistenci. Při smíchání s vodou tento emulgující produkt účinně odstraňuje make-up a nečistoty z pokožky, a zanechává ji s pocitem hebkosti a pružnosti. Odplavte den tímto hydratačním čisticím produktem, který pokožku dokonale připraví na vaši rutinu pleťové péče. 

 

- Salicylic Acid 2% Masque - Maska s 2% kyselinou salicylovou (50ml) 

Tato rozjasňující a obnovující obličejová maska je vhodná pro mastnou pokožku s tendencí k pleťovým nedostatkům, neboť pomáhá snižovat výskyt nedokonalostí, přičemž odkrývá zářivější pleť pod nimi. Směs dřevěného uhlí a jílu zajišťují intenzivní pročištění, neboť účinkují tak, že vytahují nečistoty z pórů, aby minimalizovaly výskyt černých teček, nedostatků a ucpaných pórů.

Kyselina salicylová zajišťuje exfoliaci, přičemž podporuje hladší jasnější pleť. Odumřelé buňky na povrchu pokožky jsou vytlačeny, výsledkem čehož je zářivá pleť s jednotnějším tónem. Tato vymývací maska je dokonalá pro večer plný hýčkání nebo jako záchranná péče pro dny, kdy se vaše pleť cítí přetížená. 

 

- Niacinamide 10% + Zinc 1% - Niacinamid 10 s 1% zinkem (30 ml) 

Pročistěte svou mdlou a přetíženou pokožku tímto pročišťujícím sérem. Toto lehké sérum uplatňuje sílu pokročilé vědy a vysoké koncentrace vitamínů a minerálů a napouští pleť intenzivní dávkou niacinamidu (vitamín B3), který prokazatelně omezuje výskyt vad pleti a nežádoucích barevných změn. Přídavek zinečnaté soli vyrovnává tento produkt, který pomáhá regulovat tvorbu mazu pro viditelně svěží a pročištěnou pleť. 

 

- Natural Moisturizing Factors + HA - Přírodní hydratační činidla + kyselina hyaluronová (30 ml) 

Toto nemastné hydratační sérum propůjčuje pleti výběr Natural Moisturising Factors Přírodních hydratačních faktorů na ochranu a výživu. Glycerin a kyselina hyaluronová s nízkou molekulární hmotností dokonale hydratují pleť a esenciální aminokyseliny a mastné kyseliny obnovují lipidovou vrstvu, která zlepšuje zadržování vody v pleti. Komplexní směs fosfolipidů, triglyceridů a sacharidů zajišťuje dlouhotrvající výsledky pleti, která se cítí hladká, hebká a pružná. Její hydratační složení bez obsahu oleje je obohacené o kyselinu hyaluronovou, která vyplňuje a hydratuje pleť, aniž by zanechávala pocit ztěžklé pokožky. 

Tento obličejový krém stejně jako skutečnost, že není testován na zvířatech a je vhodný pro vegany, je tak ideální pro všechny typy pleti – ale zejména pro sušší pleť.

Dárek_k: Den matek, děkuji, narozeniny, Velikonoce
Výhody produktu: clean_beauty
Doporučit