NEPROPÁSNĚTE 25% SLEVA NA KATEGORII UDRŽITELNOST
Článek byl úspěšně přidán.

The Ordinary Retinol 0.2% in Squalane Sérum

1 Komentář
+ 9 Beauty Points
30 ml Číslo produktu: 015825
189 Kč
6300 Kč / 1000 ml
Zboží je skladem.
Doprava zdarma nad 699 Kč
Objednávky vytvořené do 15:00 budou odeslány ještě dnes. Očekávané datum doručení za 1 až 2 dny.
  • 015825
Informace o produktu

Tento bezvodý roztok obsahuje 0,2% retinolu, dobře prozkoumanou přísadu, jejímž cílem je snížit výskyt jemných linek, vrásek a texturních nerovností. Přestože byl retinol podrobně zkoumán, může pro první uživatele dráždit pokožku a vyžaduje vybudování kožní tolerance. Z tohoto důvodu obecně doporučujeme pro první uživatele použít Granactive Retinoid 2% nebo Granactive Retinoid 5%. Tento vzorec také nabízí hydratační výhody díky přítomnosti Squalanu.

Návod k použití

Používejte malé množství na obličej, večer, po péči na bázi vody ale před hustšími krémy. Nepoužívejte zároveň s jinými retinoid produkty. Používejte SPF. Skladujte na suchém, chladném místě.

Složení
Squalane, Caprylic/Capric Triglyceride, Retinol, Solanum Lycopersicum (Tomato) Fruit Extract, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, BHT.
Doporučit
Recenze (1)
DOUGLAS negarantuje, že recenze produktu nebo služby pochází přímo od spotřebitelů, kteří si produkt nebo službu zakoupili a použili (či využili).
Zákaznické ohodnocení pro "Retinol 0.2% in Squalane"
11. 9. 2022

*

Upřímně jsem nepocítila téměř žádnou změnu. Jako velkou nevýhodu považuji, že má trvanlivost jen 3 měsíce od otevření, což je nereálné na spotřebu tak velké lahvičky, víc než půlku jsem tedy bohužel vyhodila.

Napsat hodnocení
Hodnocení bude aktivováno po ověření.
Prosím zadejte tyto znaky v následujícím textovém poli.

Pole označená * jsou povinné.Souhlasím, že jsem si přečetl prohlášení o ochraně osobních údajů a souhlasím s ním.