PŘIPRAVTE SE NA LÉTO A ZÍSKEJTE SLEVU AŽ 25 %
Článek byl úspěšně přidán.

The Ordinary Mandelic Acid 10% + HA Sérum

+ 10 Beauty Points
30 ml Číslo produktu: 043929
219 Kč
7300 Kč / 1000 ml
Zboží je skladem.
Doprava zdarma od 699 Kč

Objednávky vytvořené do 15:00 budou odeslány ještě dnes. Očekávané datum doručení za 1 až 2 pracovní dny.

*Ceny na webu a na prodejnách se mohou lišit.

  • 043929
Informace o produktu

Kyselina mandlová je ve vodě rozpustná alfa hydroxykyselina (AHA), která nabízí povrchovou exfoliaci. Zaměří se na nejvzdálenější vrstvu pokožky a podporuje její odlupování, aby se zlepšilo celkové rozzáření pleti. 

Tato 10% formulace nabízí jemnou exfoliaci pro viditelnou čistotu pokožky. 

Molekulová hmotnost kyseliny mandlové je 152,1 daltonů, což je větší než u ostatních alfa hydroxykyselin, jako je kyselina glykolová (kyselina glykolová má 76,0 daltonů). Tato větší velikost má za důsledek nižší penetraci kyseliny mandlové do pokožky, takže je skvělou volbou pro první uživatele.

Typ pokožky: všechny typy pleti
Ocenění produktu: bez testování na zvířatech, clean_beauty
Věk: 20+
Majetek: proti nečistotám na pokožce, proti znečištění
Konzistence: sérum
Návod k použití

Aplikujte jednou denně, ideálně večer. Lze ředit jinými produkty, aby se snížila síla produktu, dokud kůže nevyvine toleranci.

 

Vyhněte se očnímu kontaktu. Pokud podráždění přetrvává, přerušte používání a poraďte se s lékařem. Používejte pouze podle pokynů. Kontakt výrobku s kůží musí mít omezenou frekvenci nebo trvání.

Složení
Propanediol, Aqua (Water), Mandelic Acid, Glycerin, Dimethyl Isosorbide, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Tasmannia Lanceolata Fruit/Leaf Extract, Pentylene Glycol, Polysorbate 20, Sodium Hydroxide, Ethylhexylglycerin, 1,2-Hexanediol, Caprylyl Glycol.
Doporučit